Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nesrovnalosti v datech

Zdravím, dnes jsem našel v šuplíku starou navigaci, řekl jsem si mrknu zda to funguje a poté mě došlo proč je v šuplíku nejsou tam prý mapy... Tak jsem si řekl dám je tam, ale ejhle. Navigace v počítači píše že je plné místo, ale přitom když všechny soubory uvnitř označím a sečtu je toho max 200mb. No viz. obrázky. Otázka co s tím poku bych to nějak zformátoval možná by se to spravilo, ale už bych tam asi nedostal nějak ten software co tam je a pak by to nešlo ani spustit. Má to i pamětovou kartu ale z té to nepozná že tam jsou mapy. Samozřejmě pokud to nemá řešení tak to hodím do koše a nebudu to řešit ale řekl jsem si že by to nějak mohlo jít spravit a proto se obracím sem. Za případné rady děkuji.
P8PONI.png
6gX67d.png

Asi tam toho ve vnitřní paměti bude víc, dej si zobrazit skryté soubory. Paměťovou kartu dej do čtečky, zobraz si soubory, tam poznáš, jestli jsou tam mapy. Formátovat vnitřní paměť rozhodně ne, s tím by byla zbytečná práce tam pak celý software nahrávat znova.

Jak jde vidět z obrázku tak skryté soubory zobrazené mám, jsou tam nahoře dvě takové světlejší složky a mám to i zaškrtlé zobrazit skryté soubory. Na kartě mapy jsou, ale asi navigace nedokáže poznat nebo pochopit že to má číst z karty a ne z vnitřní paměti

Chci jen smazat ty soubory co jsou asi smazané ale neodstranili se či jak to říci. Jde o to, že si to zařízení myslí, že paměť je plná ale ona není, čili je něco poškozeného a já to chci najít a smazat. Abych tam mohl nahrát mapy které jsem si stáhl a fungovalo to například. Pokud dám ten příkaz co jsem dával + /f tak to opraví a budu moct ty soubory smazat ne pokud to dobře chápu?

To najdôležitejšie si nenapísal - TYP navigácie.

Vlez do priečinka NAVIGON
- tam su všetky súbory potrebné pre chod navigácie. Z podpriečinka NAVIGON\MAP by som vyhádzal všetky mapy ktoré nepotrebujem (okrem CZ, SK, DE, AU, PL ...), oddstránil by som tiež všetky audiostopy (okrem CZ a SK ...?)

Súbory ktoré sú na roote disku prístroja je softvér potrebný pre chod prístroja. Vlož obrázok čo je v priečinku NAVIGON a aj s veľkosťami jednotlivých podpriečinkov.

Je to navigon 2310 vůbec nevím zda je to staré či nové, ale zkoušel jsem přes jejich program Navigon Fresh obnovit do továrního nastavení ale jejich podpora už nefunguje pravděpodobně a píše to že je to nedostupné a přečetl jsem si, že prostě když to píše nedostupné tak to nedám do továrního nastavení i když bych se posr... Všechny velké soubory jsou smazané a mapy tam nejsou. Tudíž to pravděpodobně někdo smazal, ale nějak blbě a proto se to asi nějak poškodilo a neodstranilo ale zároveň to ani nezůstalo plnohodnotně funkční (mluvím o těch mapách). Takže potřebuji ty soubory nějak opravit či odstranit.

Tady jsou skryté soubory a systémové zobrazeny :
56Rnh0.png
RQaZkk.png