Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí kutil na výměnu pruzinky v gamepadu

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte nějaký kontakt na kutila nebo radu kde by mohli opravit gamepad. Konkrétně zrezivelou pruzinku od vytekle baterie a jedno zasekavajici se tlačítko.. Ovladač mě stal 1000 tak se mi nechce kupovat nový zase za 1000 díky za rady

Samozřejmě bych za to zaplatil podle dohody :D Jen mi jde o to že to nikde oficialně neopravují že prej se to neopravuje že je lepší za "pár" stovek koupit nový :D jenže pro mě jako studenta není 1000,- pár stovek :D

Ocet jsem zkusil ale ovladac se vzdy rosvítí a po chvili zhasne :D je to naprd :D

Na ocet se vykašli,tu orezlou pružinku musíš obrousit od rezu.Čili malý kousek brusného papíru třeba do pinzety,pokud se tam rukou asi nedostaneš,a šmidlej.Nebo jestli máš malý otočný brousek do vrtačky,tím by to šlo rychleji.Ty kontakty nejdou nějak vysunout ven z uchycení?