Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Problikávání" monitoru

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Zničehonic mi najednou začal "problikávat" obraz z PC na monitoru. Zkoušel jsem se tomu přijít na kloub, ale stále problém setrvává, jak jste asi mohli uhodnout.
Vyloučil jsem tyto věci - problém v kabelu VGA, problém v monitoru, problém v ovladačích...
Kdybyste někdo věděl v čem může být problém, budu rád za rady :-)
Děkuji a hezký den

u8Uw

Problém je ten, že se de-facto střídají 2 různá zobrazení...jeden moment se, právě třeba ty hry, zobrazují normálně, ale strašně rychle se střídá normální zobrazení s různými "probliknutími"....nijak lépe to specifikovat nedovedu