Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem občasné seknutie v hre. fps

Ahojte,
nedávno som si kúpil nový ntb asus Rog GL552VW.
Je tu celkom slušná graifka aj hardware celkovo, ale ked hrám hru (dota 2) čo musí ísť aj na najvačších požiadavkach, občas sa mi stane, že trhne obraz, no zas potom ide normálne a neskor znova trhne, neviete kde môže byť chyba? na mojom starom ntb mi to nerobilo.. Ako keby padajú fps, no k tomuto ntb mi to príde ako totalna kravina. Nedá sa nejak grafika nastaviť alebo čo? mám nvidiu nastavenu na optimalizaciu hier. Dakujem za pomoc

# Je možné znát vaše vytížení HW částí v momentě kdy se vam uvedené hry sekají ? Kupríkladu vaše HDD je vytíženo na kolik ?
* Občasné záseky způsobuje i výší teploty kupříkladu CPU, nebo vašeho grafického čipu, kde u takových teplot dochází u uvedenych komponentu k podtaktovaní, což má za dopad v daném momentu niší FPS.

Na záznam při hraní mužete použít nejaky free SW, ktery hodnoty ukládá do .log dejme tomu kazdé 2s.