Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc z ochranou sukromia

Mam problem. Niekto sa pokusa zistit moju ip adresu na pokeci a facebooku. Kamarat mi vravel ze to nieje mozne iba ak od admina a ten take info nedava. Preto chcem vediet ci sa moze k tomu dostat.

Jelikoz nejsi registrovany, tak se cast tve IP adresy zobrazuje i tady viditelna pro vsechny uzivatele. Admin tohoto webu ji samozrejme vidi celou.

Nicmene nemusi to byt nutne primo tva IP adresa, je to posledni verejna IP adresa v ceste odtud k tvemu PC. Muze to byt adresa tveho poskytovatele internetu, muze to byt adresa tveho routeru, ...

Jen tak nekdo kolem samozrejme celou tvou IP adresu nezjisti.