Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Culkigan,TIMER PLF 2K

Ahoj,nedavno jsem koupil „HDD přehrávač, externí disk 250Gb, čtečka pamětových karet a bohužel jsem si nevšiml na fotu,že to bude potřebovat zdroj..Nevi někdo,kde sehnat zdroj na ten 4kolik..viz foto v pravo..
Prý se to muže napajez zdrojem z pc 24v a 5v,ale jak to zapojit jsem nesehnal a bohužel neovládám mimo češtiny jiné jazyky..Diky za každou radu

CULLIGAN TIMER PLF 2K je programovatelnéá "externá krabička" na priemyselné vodné filtre,ionizátory a zariadenia na úpravu vody,chiligreen predáva pod svojou obchodnou značkou externé prehrávače médií,predáva k nim aj náhradné diely/aj zdroje/,len treba vedieť presné typové číslo zariadenia,culligan to určite nebude.....