Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejen zrychlený čas PC

Zdravím, všechny z bezvadné a pořádné poradny. A přihazuji problém, který nyní řeším:

Setkal jsem se s PC, které má pravdpodobně problémy s časováním v OS (WinXP Pro CZ). Projevuje se to tak, že kurzor v případě zadávání textu nepřirozeně rychle bliká, veškeré animace ikon např. v systray nebo Průzkuníku se vykonávají nezvyle rychle a při zobrazení panelu Datum a čas - vlastnosti je zábavné pozorovat abnormálně rychle běžící hodiny (přibližne 10ti násobné zrychlení :-?). Přitom při nahlédnutí do Setupu je časové nastavení i běh hodin v normálu. Dále není možno realizovat double click. Problém se vyskytuje nahodile po zapnutí nebo restartu PC. Vliv záškodných programů typu virů a spyware po důkladných testech pomocí Avast, NOD32, AdAware a Spy & Destroy, a to i pomocí 2. počítače, vylučuji. Nepomohla rovněž obnova systému ani opravná reinstalace. Na čerstvý reinstal se v po víkendu chystám. Nemá někdo zkušenosti s podobným problémem?

[mod]přesunuto do kategorie dotaz (host)[/mod]

Snažíme se ctít přízviska, která si lidé vyberou. Je to něco jako skutečné jméno, i ta bývají často urážlivá k nelibosti samotného nositele. I když uznávám, že své skutečné příjmení si nevyberete, zde tu možnost máte. Ale i tak. Jen v opravdu ojedinělých případech by mohlo dojít k zásahu ze strany adminů. Jiná věc je, když se člověk v psaném textu neumí držet jistých mezí. Každý občas utrousí nějakou tu nadávku, ale je třeba znát tu pravou míru.