Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naposledy navštívené

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně naposledy navštívené ve složce,vždycky se mi tam ukládalo,to co jsem měla naposledy otevřené a teď již ne. Nikde nemůžu zjistit, jak to spravit. Mám Windows 8. Poradíte mi někdo prosím

Hezký den!
1.)Má složka "Recent" atribut "Jen pro čtení"?
2.)Složka "Recent" musí obsahovat soubor "desktop.ini", který má mít atributy "Skrytý" a "Systémový". Existuje soubor "desktop.ini" ve zmíněné složce a má uvedené atributy?
(Pozor! Pro správné zjištění uvedeného souboru musíte mít povoleno zobrazování "Skrytých" a "Systémových" souborů, případně použít alternativní souborový manager např.: TotalComander)

Dobrý den,

prosím potřebuji Vaši radu! Složka naposledy navštívené mě pořád nefunguje, vůbec se mi tam nic neukládá, navíc jsem zjistila, že i u VLC přehrávače, že když jsem na něho klikla pravým tlačítkem myši, tak se mi tam taky ukazovalo na co jsem naposledy koukala, ale teď už se tam také nic nezobrazuje - (nevím jestli to má spolu nějaou souvislost)??

Mohl byste mi zkusit ještě nějak poradit:) Jak jste psal jestli má složka "recent" atribut "jen pro čtení" kde bych to mohla najít? Děkuji moc za trpělivost a za rady:)

Start-hledat-všechny soubory,i systémové složky:recent,u nalezených pravou myší Vlastnosti a tam to dole vidíte.
Složka Recent by měla být někde v C:\Documents and Settings\Default User ,ale musíte mít zapnuté zobrazování skrytých a systémových souborů a složek.
Jinak Windows mají nápovědu,stačí stisknout F1.