Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Akcesem.cz - výhodné ceny nebo podvod?

Na email mi přišla reklama na www.akcesem.cz, která se tváří jako běžný slevový web, ale ceny jsou tam podezřele nízké. Má někdo s tou firmou nějaké zkušenosti? Jaký na to celé máte názor?

Edit: Abych nebyl obviňován, že jsem to dal do špatné poradny, tak mi primárně šlo o NB a PC: asus-f556ub-dm026t a http://akcesem.cz/akce/lenovo-ideacentre-300-23isu /.

Edit2: Tohle nemůže být seriózní podnik, iPhone 7 za 1/2 cenu není reálný: iphone-7-128gb :-?

stačí si prečítať obchodné podmienky a podla ich velmi divného a alibistického znenia Ti musí byť jasné ,o čom ten portál je,dôveryhodnejšie bude pôsobiť predavač v ázijskej tržnici ponúkajúci zaručene pravé rolex hodinky za stovku.....

Zajímavé taky je, že od každé zboží v sortimentu již bylo pár kusů prodáno - evidentně to má navodit pocit, že se to dobře prodává a že to není podvod. Nenašel jsem zoboží, kterého by bylo na skladě 100%!
A ten vzhled "sídla firmy" taky o něčem vypovídá (viz Google StreetView)...

Platba je pouze bankovním převodem, v nabídce je velmi atraktivní zboží za poloviční ceny = stoprocentní podvod. Doména je napsaná na živnostnici krátce, ale živnost je platná od roku 2010. Nejspíš bílý kůň.

najdôležitejšie v ich obchodných podmienkach je to,že sa zriekajú akejkolvek zodpovednosti za predávaný tovar,neriešia žiadne reklamácie,neriešia žiadne iné problémy ohladne predaja a zriekajú sa akejkolvek zodpovednosti,pokial sa bude jednať o podvod,pokial predávajúci zašle iné veci ako boli objednané,pošle veci vadné,pokial nedôjde k reálnemu predaju,keď zákazník pošle peniaze a predajca nepošle nič,jediné čo umožňujú a k čomu sa hlásia, je možnosť vystaviť na stránke ponuku predajcu na predaj tovaru ,od všetkého ostatného sa vyslovene dištancujú a to má so serioznym e-shopom len velmi málo spoločného......

Tak to musí být fakt seriózní projekt, když doména je zaregistrována pouhých 10 dní a už na ní běží hotový web s hromadou spokojených zákazníků ...

Ostatní jsou prostě žabaři, takto se musí podnikat! Asi na ně všichni čekali a cpou jím levné nabídky horem dolem. Proč by prodávali nedostatkový iPhone 7 za cca 24.000 Kč, když jej mohou prodat přes Akcesem.cz za 12.000 Kč a ještě z toho zaplatit provizi za zprostředkování ...

Já se jen divím,že ty iPhony neskoupil hned někdo všechny,v té jejich virtuální prodejně jich ještě 6 zbývá(Prodáno 22 z 28).Nějaký překupník na nich mohl mít zisk cca 28x12195=341460 korun.O to se obchod ošidil,ale vlastně tolik asi vydělá,když o to samé ošidí zákazníky.Vsadím se,že do konce nabídky za 5 dní tam pořád nějaký bude zbývat.Tedy jestli si to tu nepřečte Martinabr alias Alena Matějková a honem tuhle nabídku neukončí,aby nebyla tak nápadná.Možná by bylo vhodné upozornit i ČOI,tohle se jeví jako jasný pokus o podvod.
A malá anketa na závěr:
Kde bude za půl roku majitelka e-shopu?
A.na Bahamách
B.na Seychelských ostrovech
C.ve vyšetřovací vazbě

Prozradím malé tajemství, těch iPhonů je tam mnohem víc! Zkoušel jsem objednat 20 ks najednou a no problém! :-D

Žalování nemám rád, ale tady mě taky napadlo, že by to bylo dobré zarazit hned na začátku než se někdo naivní a/nebo méně zkušený nachytá, akorát nevím, kdo by to mohl udělat.

Žádná reklama, to by vypadalo jinak a to nedělám ;)

Jen jsem zde dal odkaz na seznam ověřených prodejců, kteří prodávají zařízení z CZ distribuce a u kterých bude zákazník s nákupem produktu Lenovo vždy spokojený. Samozřejmě, že tito prodejci prodávají i jiné zboží, Lenovo v CZ nemá svůj eshop..

Já bych do toho nešla! Je zajímavé jak je o naprosto identický web s dobrejnakup.cz, který přestal úplně fungovat před pár dny a hromada lidí čeká, až jim přijde zboží co před měsícem objednali. To je náhodička :D

Jste to nepochopil! To je to uděláno schválně pro ty, na které se nedostalo u 1. webu, který teď prochází zdokonalením, tak rychle udělali 2. web. Přece je nepřipraví o iPhone 7 128GB za 12.000 Kč a další laskominy .... :-D

Mimochodem, jeden bílý kůň je z KV, druhý také +- ze stejné oblasti.

Dobrý den,

Jmenuji se Jitka Kolbová a prvně musím podotknout, že jsem se musela zde registrovat.

Nevím, čeho chcete dosáhnout, ale přestaňte prosím zneužívat dobré jméno akcesem.cz

Podnikám již velmi dlouho, provozovaný projekt stál nemalé úsilí a finance a to co zde podotýkáte je nesmyslné.

Uvědomte si prosím, že akcesem.cz nemá dosud žádného byť jediného poškozeného zákazníka.

Přestaňte tedy prosím, pošpiňovat jméno akcesem.cz

A názory co a jak si nechte pro sebe, když nejsou pravdivé.

V případě, že toto neustane a jen dál a dál hovoříte, jelikož jste se nestali zákazníkem, tak budu nucena danou věc, nechat podstoupit mému právnímu zástupci, jenž vyvodí škody vzniklé za ušlý zisk.

Upozorňuji, že jsme byli, již několikrát na udání vůči nízkým cenám prověřováni a to jak ČOI, tak i jinými orgány a nikdy nebyly shledány u nás závady.

Tyto spisy, jako celek i podměty jsou archivovány a jsou k nahlédnutí našim zákazníkům, jenž o ně požádali.

Však jak vidno, nejspíš je budu muset nechat zveřejnit i na webu akcesem.cz

Takže stránka vznikne, včetně všech příloh, podkladů, vyrozumění a tak dále.

Děkuji za pochopení.

Toto prohlášení musím učinit vzhledem k tomu, že stálý zákazníci mě na toto upozornili.

A jak je vidno, tak problémem dnešní společnosti je mnoho myšlenek, ale nic z toho.

Jinak všem přeji mnoho úspěchu.

A klientům i dodavatelům děkuji za podporu.

Jitka Kolbová - Akce Sem

Závodu míru 171/62
360 17 Karlovy Vary

Více budu řešit večer, až se vrátím z Německa, kde probíhají velká jednání ohledně ještě lepších cen za produkty.

Upozorňuji, že ti, jenž u nás nikdy nic nezakoupili, nehledejte chyby, jestliže nechcete s mým právním zástupcem hovořit.

Byť jen rozum ukáže, kolik dalších neznalý této věci jsem cosi napíše.

Jitka Kolbová

Dobrý den paní Kolbová,
budu Vám tedy věřit,že obchodujete poctivě a že se u vás opravdu dá všechno nakoupit za zhruba polovinu ceny.Měl bych tedy vážný zájem o pár mobilních telefonů,tablet,velkoplošnou TV,benzínovou pilu a ještě možná něco dalšího.
Protože to ale bude dost velká částka,požaduji zaslání na dobírku nebo osobní převzetí.Jestli máte s dobírkami špatné zkušenosti,částku na poštovné uhradím předem.
Jelikož ale asi prodáváte vouchery,tak mi předem zašlete mailem kontakty na všechny dodavatele toho zboží,abych si mohl vše u nich ověřit a zarezervovat.
Takže to shrnu:mailem objednám zboží,Vy mi pošlete kontakty na dodavatele,já to prověřím,pošlu cca 100 Kč jako náklady za cenné psaní s vouchery,vy pošlete vouchery na dobírku,já zásilku přímo na poště se svědkem otevřu a zaplatím dobírku.
Myslím,že toto je seriozní obchodní nabídka pro obě strany a až to ověřím,určitě nejdete mnoho dalších zákazníků a hodně na tom vyděláte.

Přečetl jsem si vaše obchodní podmínky, a prohlašuju, že na takové jednostranně znějící podmínky, které vaší firmě zaručují vše a zákazníkovi nic, jen povinnost zaplatit, přistoupí jen nesvéprávný jedinec.

Můžete se ohrazovat jak chcete (příště to zkuste bez hrubek a s kratšími větami, protože pár jich nedává smysl), ale vaše firma buď sama podvod realizuje, nebo jej kryje. Pokud si hrajete na "slevový portál", pak nikde nevidím informaci o tom, kdo je skutečný prodávající, což je taky naprosto neprofesionální.

Co se týká ceny iPhone7, tak tam je to jasný podvod. Buď se nejedná o originální přístroje (plagiát, nebo kusy sestavené z náhradních součástek), nebo jde rovnou o podvod (buď nepřijde nic, nebo přístroj ukradený/nezaplacený operátorovi).

P.S.: upozorňovat můžete opět jak chcete, ale hledat chyby je naše svoboda, a Vy se s tím můžete tak akorát smířit. A pokud pan "právní zástupce" má na svědomí i ty obchodní podmínky, asi to bude taky pěkný ptáček.

Upozorňuji, že jsme byli, již několikrát na udání vůči nízkým cenám prověřováni a to jak ČOI, tak i jinými orgány a nikdy nebyly shledány u nás závady.

To je zaujímavé, čo ta COI za tých pár dní už stihla. Doména beží od 10 októbra totižto.
Obdivuhodné.

Ano, za 10 dní už stihla několikrát prověřit ČOI i jiné orgány ... Opravdu velice pravděpodobné...

Myslím, že pokud je jenom 1x prověří PČR, tak ten web zmizí z Internetu!

PS: Ale dobře, že se tady o nich píše, kdo není úplně blbý, tak si adresu akcesem nebo akcesem.cz hodí do prohlížeče a tato diskuze mu vyskočí jako 1. nebo 2. odkaz. Pokud i přesto si tam něco objedná a pošle jim peníze, tak mu fakt není pomoci.

Vy se divíte že to mají lidé za podvod? Za prvé ty jednostranné všeobecné podmínky a za druhé nikde není uvedeno s kým spolupracujete.

Já bych měl velký zájem o tenhle tablet http://akcesem.cz/akce/lenovo-miix-300-10iby-black -64gb-dock-s-klavesnici-32sdhc/ a chtěl bych vědět ještě před nákupem u koho a jak ten voucher mohu uplatnit. Tohle by měla bejt snad základní informace, nemyslíte?
Proč myslíte že různé firmy/podniky spolupracují se slevovými portály? Aby se více zviditelnily a proč by někdo spolupracoval s vámi když jim to vy neumožňujete?

zneužívať? o čom točíte? nekto Vás zneužil? registrovať se zde nemusíte. stačilo mi prečítať 2 vety vašich blábolin a už mi je na grc.

Pre zákazníkov čo sa týka všeobecných podmienok máte napsané doslova hovno,... skoro by tam stačil iba jeden riadok ("my možme všetko a vy zákazníci nič")

Dobrý den slečno Kolbová,vy tady vyhrožujete právním zástupcem,já jsem jeden z mnoha kteří produkt zaplatili ale bohužel jsem nic nedostal.Takže budu muset svoji pohledávku podstoupit svému právnímu zástupci,abych dostal svůj ušlý zisk.Díky za váš čas.

abych dostal svůj ušlý zisk

Asi chtěl levně nakoupit a hned draze prodat a teď bude paní Jitku hledat a žalovat pro ten ušlý rychlý zisk.Ale ani jeho údajný právník z ní nic nedostane,tak jako ostatní.Ovšem vyzývat může,třeba tím jen maskuje svoji naivitu.I když by měl asi vyzývat někde jinde,paní Jitka už zřejmě není příznivcem těchto stránek.:-)

Mě fascinuje, že člověk s nově založeným eshopem, kterého terorizuje ČOI, zákazníci a vlastně všichni, má čas hledat negativní názory na nějaké bezvýznamné stránce a psát na ni slohovou práci o tom, jak má svaté úmysly a všichni jsou zlí.
Paní, stačí si přečíst obchodní podmínky a průměrně inteligentní člověk dojde k zjištění, že tady něco smrdí. Běžná stránka podobného zaměření se staví za zákazníka, tahle má podmínky nastavené tak, že za ty peníze v podstatě jen prodá kontakt na někoho, kdo možná někdy měl nějaké zboží, ale neručí vůbec za nic.

A to já zas v tom smysl vidím, protože ohledně PČR moc iluzí nemám. Téma jsem založil 20.10.2016, tentýž den šel podnět k ověření na ČOI i PČR a přesto stránky veselé fungují a další a další naivky se chytají. Než s tím PČR začne něco dělat, tak už bude s křížkem po funusu.

Tak zatím paní reaguje na maily,což by nemusela,protože peníze už jsem jí poslal.Navíc každej Kaufland,apod.který prodává v akci,třeba ted jablka golden se slevou 55% a jsou výborná,to je jako taky podvod?Chápu,zákazníci dojdou a utratí za spoustu jiného zboží,ale aji tak....Zatím věřím,že svých 5550Kč neprojedu :) Ostatně,tak 20 let zpátky,taky jsem si nechával od známého vozit nové zboží z Německa,převážně TV,a rozdíl v ceně mezi tady a tam byl i víc,než 50%.

Nekupuješ zboží,ale voucher.Jako na každém slevovém portálu.Nejdřív zaplatíš,pak pošlou voucher.Peníze jsem poslal na účet v pátek,nyní čekám,až systém voucher pošle. '' Dobrý den,
vouchery má na starosti systém, jakmile dojde k číslu Vaší objednávky tak jej odešle. Nikdy to však není déle než 7 dní.
Jitka Kolbová
Akce Sem''

Takže počkám do pátku,pokud vouchernedostanu,můžu si drbat hlavu,jak jsem naletěl.Zatím musím věřit :) :) :)

Sorry, ale ty si fakt myslis, ze ceny u nas a na zapade su stale take rozdielne ako kedysi?
Ty si naozaj myslis, ze platba z uctu na ucet musi system spracovavat 7 dni, aby ti poslal akysi bezcenny zdrap papiera?
Keby posles tych 5500 na ucet poradne aspon ich nejako zmysluplne vyuzijeme, takto si o ne prisiel uplne zbytocne.

Dneska už ne,to je jasný,ale pořád se občas se něco sehnat dá.I když to asi nebude tenhle případ.A taky mi to dochází,že su kus vola,co naletěl.Obzvlášť,když na slevových portálech celkem často nakupuju a ještě NIKDY jsem neviděl,aby se prodával jenom voucher a nebylo uvedeno,kde ho uplatnit.Takže to vypadá,že za pár dní pomažu na policii podat trestní oznámení.Ale třeba se stane zázrak a...... :-):-):-)

Honem požádej o stornování objednávky a vrácení peněz, myslím, že podle zákona máš na to právo, pokud jsi žádný voucher zatím nedostal a třeba budeš mít štěstí, že Ti vyhoví a vrátí peníze, aby se celá bouda neprovalila moc brzo. Osobně si ale myslím, že je to vypočítáno na 10-14 dní a koncem měsíce spadne klec, takže už zdání dobré reputace kašlou.

Edit: 14denní lhůta na vrácení zboří platí i pro vouchery: https://www.novinky.cz/finance/358730-na-vraceni-s levoveho-voucheru-mate-jen-14-dni.html!

V dnešní době takový rozdíl v ceně určitě není, dokonce ani u zboží, které se vozí nelegálně bez cla a DPH, nemluvě o tom, že něco se platí za zprostředkování, u zavedených slevových serverů klidně i 20-30%! Právě proto jsou tam spíše služby, které je firma ochotná oželet v rámci propagace a nalákání nových zákazníků nebo prodražené čínské tretky za pár korun, kde je marže ve stovkách procent, takže se to přesto vyplatí.

Stojím si za tím, že na běžnou IT techniku, nemluvě o iPhone, nejsou takové slevy + provize zprostředkovali reálné. Před pár lety jsem komunikoval s dlouholetým obchodním partnerem, autorizovaným prodejcem Apple, ohledně nákupu iPadu přímo pro mě a nedokázal mi dát vyšší slevu než cca 10-15%, protože by to musel dotovat ze svého, což mu celkem věřím. Také nechápu, co by dané firmy z toho měli, když reklamu z toho nemají žádnou a prodat zboží s 50-70% by určitě zvládly sami, lidé by jim utrhali ruce a počet kusů uvedených webu by byl pryč za pár hodin!

Tak třeba tohle http://headphones.cz/inshop/nahradni-dily/kabely/k abel-pro-akg-k-450-delsi.htm

já kupuju tady https://www.aliexpress.com/item-img/3-5mm-to-2-5mm -Male-to-Male-Record-Cord-headphone-connect-Cable- connector-wire-for/32716240973.html?spm=2114.10010 108.1000017.2.NCBIsh

za dolar šedesát osm centů.

u nás za to chcou 550Kč.

A přitom ti pošlou ten samej ''originál'' co ti donde z Číny.

A takovejch rozdílů v cenách tam najdeš mraky

No je trochu rozdíl srovnávat ceny nějakého kablíku a značkového telefonu nebo televize.Ty prostě žádný výrobce neprodá za cenu pod 50% ani v akci.Nebo to není originální zboží,třeba je to jen maketa.Oni tam ani u ničeho nepíšou,že to funguje.:-)
Takže teď trpělivě čekej,jestli se povede systému zpracovat tu platbu,pak jestli někdo pošle nějaký voucher a pak hlavně,jestli na ten voucher nějaký dodavatel něco vydá.Spíš řekne,že o ničem neví a že byl sám podveden.Jako to bylo s těmi hotely nedávno v TV.Lidi koupili poukazy a pak přijeli a hotel byl zavřený nebo tam o ničem nevěděli.Alespoň že je to přes 5000,to už je trestný čin a policie se s tím musí zabývat.Ale stejně vás asi bude víc.Takže když budeš mít štěstí,paní se snad zalekne a pošle zpátky peníze.Protože Aby za 10 tisíc někde honem koupila novou TV a pak Ti ji poslala přes nějakého známého za polovinu,to asi těžko.
Zajímavé taky je,že tam vždy zbývá v nabídce 3-4 kusy bez ohledu na to,jestli akce běží pár hodin nebo týden.A jak už zkoušel jege i já,není problém nakoupit třeba 20 kusů ze 3 zbývajících.Prostě zázračný e-shop.

Tak ono už to hodnocení produktů je na první pohled podvodné...recenze jako

Patrik,Chomutov
Marek, Brno
Dalibor, Tábor
.

A to naprosto pod každým produktem, vždy pozitivní hodnocení obchodu a výrobku. Nemůžu si pomoci, ale jejich zákaznící jsou opravdu slušní lidé, všichni se podepisují jen a jen pod svým jménem :) Desítky a desítky zákazníků. Mrknul jsem na heureku pod stejný produkt a první recenze byla od někoho, kdo si říká LeBoeuf,druhá od Pacholek a třetí od Boba :)

A vtipný je, jak si někdo dal záležet, aby to bylo vždy jiné jméno, takže se nikdy žádné neopakuje pod jedním produktem :)

Doufám, že tito podvodnící dostanou přesně to, co si zaslouží...

Tak jsem právě vyplnil formulář zde hotline

Ted ještě počkám,až uplyne garantovaných ''nejdéle 7 dnů na obdržení voucheru'' jak slibuje madam a v pondělí se odebéřu na policii podat trestní oznámení.Pokud je tu více poškozených,ozvěte se.Já čekám od pátku na voucher od TV Sony za 5550Kč.A pište prosím jenom k věci.Že su blbec,idiot,atd. už vím.

dopadl jsem stejně za necelých 5000 korun sem si objednal samsung s6 bohužel dřív než sem objevil toto forum jsem také od Brna u mne těch 7 dní končí v úterý pošli mi na sebe nějaký kontakt a pokud se nestane nějaký zázrak půjdeme podat trestní oznámení spolu

kontakt na mě je Jirka.zBrna@Seznam.cz čekám nejdýl do středy,pak jdu podat to TO.Kontroloval jsem si přes IČO toho chlapa,co je uveden na voucheru,to sedí,ale předmět podnikání, "Velkoobchod a maloobchod,Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím" začínám mít docela obavu,že mi sice telka donde,ale bude to něco repasovanýho z Německýho bazaru,co se tváří jako nový :(

Dobrý den,

tak ještě jednou a naposled, prosím Vás nechte toho, je to zbytečné a jen se dohadujete a nevíte o čem.

UPOZORŇUJI: JEŠTĚ SE NESTALO, ŽE BY DO 7 DNÍ NEBYL DORUČEN VOUCHER

TO JE TO CO SEM NIKDO NENAPÍŠE - VŠICHNI DOSTALI SVÉ ZBOŽÍ - DLE DODACÍCH TERMÍNŮ A OBCHODNÍCH PODMÍNEK

To, že se Vám Obchodní podmínky nelíbí, je Váš problém, jelikož jsou v normě a dle zákona.

ZNOVU OPAKUJI - NENÍ NIKDO - KDO DLE TERMÍNU BY NEOBDRŽEL VOUCHER A NÁSLEDNĚ SI NEVYZVEDL PRODUK ČI SLUŽBU.

Jitka Kolbová

já vám dam že jsme dostali zboží to se nám tady vysloveně vysmíváte,jak se říká na každou svini se voda vaří . Lhát to vám jde tak proč Vám nejdou stránky emaily ,včera jste mi to sama přiznala do telefonu že Vám stránky nejdou a když jsem chtěla foťák tak jste začala dělat blbou.Vážená rychle řešte nechtějte abych si za vámi dojela do Karlových Varů.

1. Tohle neberu, protože to nedává smysl. Když dodavatel poskytne takovouhle slevu, čekal bych že jim za to uděláte takovou propagaci že si s toho každej sedne na prdel. Pokud prodejci vadí že desítky až stovky lidí se dožadují slevy bez voucheru, tak je pro prodejce mnohem výhodnější s vámi ukončit spolupráci než když se přes vás o něm dozví jen několik málo lidí co si voucher koupí.

2. A odkud?

Mam len jednu poznamku a jedno otazku.
Poznamka je, ked reagujete na niekoho pri jeho prispevku svieti moznost odpovedat, vyuzite ju prosim. Neustale pisete do korena diskusiem, cim logicky reagujete na samotneho autora dotazu aj ked z textu vypliva, ze reagujete na niekoho z diskusie. To, co tu mame sa vola stromova struktura, takze kvoli rpehladnosti by bolo vhodne yuzivat jej vlastnosti.
Druha moja otazka je, aky web (domena) bol predchodcom akcesem.cz, ked sa odvolavate na recenzie z tohoto webu?

Dobrý den,

Chcete po mne, abych dodržovala Vaše pravidla, jak to, vždyť pro Vás jsou mé mimo. "Ale Vaše platí."

A ano, reagovala jsem správně, jelikož on je zakladatel.

Jinak ráda poskytnu onen web a to za následujících podmínek.

Buď odstraní to čeho je i snad sám strůjcem, dobrej… nevím co, nebo je to stále dokola, prosím Vás uvědomte si, že vy můžete všechno, píšete a píšete, no ale pak to tady nemá tak vypadat.

Vždyť vy byste nejraději vybrali jednoho jedince, no a ten může za vše, za vše co se v republice děje.

Tohle jsou jen názory, které v jiných situacích zhoršují podmínky ostatním.

Buď ať to spojí - prokáže, to prostě je mi líto, ale k tomuhle již se dál nebudu vyjadřovat.

NAPOSLEDY

Jitka Kolbová

Dokázat si transparentně obhájit své podnikání je hlavně ve vašem zájmu. Když je vše tak čisté, máte krásnou možnost se obhájit. Místo toho hodláte poskytnout starý web jen za smazání tohoto vlákna :) Ano, to jistě vaší důvěryhodnost zvedne o kus výše :)

Pevně věřím, že onen poškozený se na policii opravdu obrátil. Pokud jste tak kříšťálově čístí, nemáte se čeho bát, nebojte :) Ale tomu by věřil snad jen už naprosto nesvépravný jedinec :)

Tak buďto je paní šíleně rozčílená a nedokáže se soustředit na správný slovosled a formu příspěvku nebo poslední 2 příspěvky psala jiná Jitka Kolbová než předchozí příspěvky. Osobně tipuji cizince/cizinku z Východu!

A nechci nikoho zničit, jde mi jenom o to, aby naivní a třeba i trochu hloupí a lakomí lidé, zbytečně nenaletěli vychytralým podvodníčkům, kteří na tom staví svůj hnusný podnik. Pokud mi paní Kolbová prokáže, že se opravdu jedná o seriozní podnikatelský záměr a reálný prodej věcí za avizované ceny, sám nakoupím za několik desítek tisíc Kč! Jenom takové iPhony 7 128 GB koupím hned 3 ks, nemluvě o NB, PC a zrcadlovkách!

Akorát křičíte že nejste podvodník ale aby jste vysvětlila několik věcí co jsou podezřelé, to ne.

Vaše stránky vypadají jako ukázkový podvod před kterým každou chvíli varuje policie, sdružení obrany spotřebitelů a různá zpravodajská media. Podezřele nízké ceny, nejasní původ zboží, divné recenze které vypadají jako by je psala jedna osoba, platba pouze předem atd.

Tak se prosím nedivte že se tato diskuze takto rozjela.

Vy se tady pořád pokoušíte všechny přesvědčit,že vaše obchody jsou poctivé a solidní,aby vám to ještě pár dní vydrželo.Pak vás zřejmě navštíví policie a ČOI a obchod patrně skončí.Z toho obviníte zřejmě tuto poradnu.No počkáme si pár dní,až ti,co zaplatili,nedostanou slíbené vouchery a hlavně zboží.Pak se do toho vloží policie a abyste se mohla sama obhájit a vysvětlit to všem po celé republice,tak to přes svého známého nabídnu i televizi,tam se pak jistě vše vysvětlí,až vás navštíví i s kamerou.Ale u vás už ČOI několikrát byla,jak jste psala,takže i teď to asi bude perfektní,že? A nevím,co je tak tajného na vašem minulém webu,jistě i tam byly stovky pochvalných a děkovných příspěvků.Nebo spíš naopak??
Pořád tady melete,jak jsou všichni zákazníci spokojení.Když jsem vám ale já učinil nabídku za pár desitek tisíc korun,tak jste se samozřejmě vůbec neozvala.Mě by se totiž ošidit nepodařilo,což je pro vás ztrátové,dodat i zboží.
Takže neváhejte,poraďte se se svým právním zástupcem a začněte posílat vouchery nebo vracet peníze,máte čas jen do úterka.A ani v Německu se pak neschováte,policejní složky spolupracují po celé EU i mimo ni.
Přeji hezký den,možná i poslední.

Tak voucher jsem včera konečně obdržel,a světe div se,po několika marných pokusech o spojení (email,sms,telefon)s kontaktem na něm uvedeným pán zavolal a bylo mi sděleno,že v pondělí,nejdozději v úterý zboží odešle.Českou poštou,pošle mi číslo pro sledování zásilky,tak uvidíme.Jasně,může to být předem domluvená fraška,aby ještě co nejvíc lidí naletělo,než se ucho utrhne.Každopádně,naděje je,ale čekám nejdéle do středy.Pokud nebudu koukat ten den večer na Homera Simpsona na nové telce,jdu podat to trestní oznámení na policii.V pondělí dám vědět,jak to pokračuje.

Evidentně su jedinej,kdo si ze zdejších diskutérů opravdu voucher koupil (nebo naletěl) a píšu,jak mi to chodí.Voucher je na moje jméno,uplatnit ho dle podmínek může kdokoliv.Takže sorry,ale nechcete snad,abych sem hodil screen,že? :) Jak říkám,když telka donde,OK,budu štastnej,ale už nikdy více něco takového.Když nedonde,du na policii a napíšu tomu z Brna,jestli se přidá.Sorry,nemám čas se tu vypisovat,za chvílu du do hokny a vrátím se až pozdě večer.V pondělí napíšu,jak to pokračuje.

Pán zavolal? To není normální firma, eshop nebo obchod, který se dá jednoduše ověřit na Internetu? Pokud je to Franta Vomáčka, email: franta.vomacka@seznam.cz, tel.: XYZ ZXY YZX, tak je to stejně "seriozní", jak web akcesem.cz. Vygenerovat libovolný papír není problém, problémem je, jestli se k němu bude bude nějaká seriozní firma opravdu hlásit a bude jej akceptovat. Jinak je to jenom další zdržování a oddalování momentu než to celé praskne, aby se vybralo co nejvíce peněz ...

Ještě v rychlosti,za chvílu už fakt musím valit do hokny.Na voucheru je uvedeno pouze jméno osoby,kterou kontaktovat,telefon,IČO a email.A přímo ten zakoupenou telku pošle na mou adresu.Pokud tak do středy neučiní,screeny všeho sem hodím.Ted ale sorry,třeba su opravdu jeden vyvolenej,komu to pošlou,aby ucpali hubu křiklounům.Třeba.Každopádně dám jim šanci,5550Kč mi za to stojí.Mezitím si všechnu komunikaci schovávám,nahrávám,shromažduju důkazy.Prostě něco dělám,nekecám,snažím se.Jo,za každýho zde ulovenýho kupce mám slíbenej jeden IPhone 7 a půl zdarma :) :) :)

LG 43UH603V
Uplatněte voucher do 16. 12. 2016
Voucher uplatníte v těchto městech:
Praha,Brno,Ostrava,Plzeň,Liberec,Olomouc,České Budějovice,Ústí nad Labem,HradecKrálové,Pardubice,Zlín,Havířov,Kladno, Most,Opava,Frýdek Místek,Karviná,Jihlava,Teplice,Děčín,Karlovy Vary,Chomutov,Jablonec nad Nisou,Mladá Boleslav,Přerov,Prostějov

Je tedy podivné,proč nebyla nabídnuta možnost odběru přímo v Brně a místo toho to paní řeší přes nějakého známého,který bude TV posílat poštou?Zřejmě namítne,že pro velký zájem jim v jejich velkoskladu v Brně televize zrovna došly.Ale paní se zatím neozývá,možná už balí a stěhuje se na ty Bahamy nebo do Rumunska.

Tak počkáme,jestli opravdu jirka.zbrna dostane nějakou tu televizi.Aby mu pán příští týden nevolal,že už zboží poslal,ale asi se ztratilo někde po cestě a tak aby jirka ještě pár dní počkal,než to ten jejich systém zase zpracuje a oni to začnou prověřovat.Možností oddalování je spousta.Držím Jirkovi palce,aby to alespoň jemu dobře dopadlo.
Jinak posílat velkou krabici s plochou TV zrovna Českou poštou mi nepřijde moc bezpečné.Ale to je věc odesilatele.

No ještě by možná stálo oslovit české centrály těch velkých firem,jestli jsou uvedené ceny vůbec reálné na našem trhu i třeba při velkém odběru přímo z jejich výroby.Oni si to ti jejich šéfové sami prověří ve vlastním zájmu,jestli jsou to originály nebo nějaké kopie.A podle výrobních čísel a serií snadno vystopují původ a trasu výrobků.
Tj.Apple,Asus,Black&Decker,Bosch,Canon,Garmin,Husq varna,Lenovo,LG,Microsoft,Samsung,Sony i těch pár dalších se budou možná dost divit nebo přemýšlet,proč je to taky nenapadlo udělat takovou slevovou akci,zaplavit český trh a oddělat tím konkurenci.

Já ale počkám max. do středy.Pokud do té doby nedostanu aspon číslo pro sledování zásilky,jdu rovnou na policii.Tečka.Víc už se k tomu nechcu vyjadřovat,obzvlášť,když tu jeden troll tvrdí,že su z Práglu.....admin zase,že společník tý madam....Napíšu,až mi balík donde,a pokud jo,co v něm bylo,nebo číslo jednací,pod kterým bude veden spis na policii.

Hezkej prodlouženej víkend všem. Jirka z Prahy :) Teda z Brna,včíl jsem se prokec :) :) :)

Tady vůbec nejde o nějakou důvěru,podívejte na čem zbohatnul Horst Fuchs. Na hrncích,dekách a hlavně na masívní reklamě. Kde je nějaká solidnost ? Není a Horst v kriminále také není,naopak je "obalen" zlatem. Proč by se jiní taky nepokusili bohatnout na hlouposti lidí ??

Horst Fuchs je další jméno, které mi nic neříkalo, tak jsem si ho vygouglil. Nemám s telešopingem žádnou zkušenost, ale ani tam se snad neplatí předem. Nebo jo? Mě tady zarazila ta skutečnost, že na tom akcesem není jiná možnost platby, než "předem". Na hlouposti jiných se budou chytráci snažit vydělat vždycky. To je stará pravda.

Tady ani nejde tak o platbu předem nebo nabídku předražených šmejdů, různé slevové servery také fungují přes zaplacení předem a přesto jsou úspěšné a důvěryhodné. U každou nabízené věci vždy totiž uvádějí i skutečného prodejce/dodavatele, u kterého si to zákazník může přímo ověřit a jasný je i princip, na kterém to funguje - dodavatelé mají reklamu, slevové servery provizi.

Stejně tak teleshoppingy nebo předváděcí akce, byť občas nabízejí úplné šmejdy za megaceny, tak vždy dodají co slíbí. Problémem je spíše to, že málokdy má dodaná věc takové super vlastnosti, jak deklarují a v případě předváděcích akcí často i agresivní systém prezentace zaměřený na méně odolné jedince. Také v tomto případě je princip fungování celkem jasný - neinvestuje se do standardních reklamní i prodejních kanálů, tudíž lze více a lépe investovat do přímého marketingu a prodeje. Že se to často zvrhává na predej cetek za předražené ceny je již jiná.

U Akcesem.cz není jasný ani princip takového prodeje, protože není jasné, co by z toho měli dodavateli zboží a proč nedostatkové a dobře prodejné zboží ala iPhone nabízejí takovou formou, kde nemají žádnou reklamu a ještě musí platit provizi zprostředkovateli a ani jej nelze nijak ověřit před zaplacením zboží.

Dobre odpoledne ve spolek,
Tak ja jsem ta dalsi,ktera naletela.nastinim vam situaci.nasla jsem na akce sem tel.samsung s6 za 4.995 kc.blbka jsem ho objednala a dnes je to tyden co cekam.21.10 byla platba prijata na ucet "spolecnosti" a hned ten den mi do statusu sledovani objednavky bylo napsano zpracovava se.asi po 5 dnech jsem psala pani co to ma znamenat ze nemam voucher ani penize a pani mi napsala ze se mi asi stalo to co ostatnim pri platbe ze sem nenapsala predcisli uctu.tak jsem ji napsala ze jsem ucetni ze by se mi tohle rozhodne nestalo a at to laskave prekontroluje ze pokud by prece penize neprisly tak by na mem uctu nebyl status ze se objednavka zpracovava.v zapeti mi prisla odpoved ze sem mela pravdu a ze vouchery generuje system.kazdopadne dnes je to tyden a nic stale se zpracovavam.v op maji napsano ze se stava zridkakdy ze voucher prijde do tydne.rano jsem pani psala a odpoved nikde.takze si jeste jednou zatukam na celo jakej jsem blbec vytisknu konverzace a mazu na pcr a pozenu to dal.to je ma zkusenost Denisa z Usti

glQ4

glQ5

Takhle to dopadá,když vám na chvíli vypne mozek a vidíte jenom "lákavou" cenu :(

A takhle vypadá idiot.....Ne,svůj obrázek sem nedám,stačí,že je na tom voucheru moje jméno.

Dnes jsem měl od p. Rataje slíbeno,že TV pošle.Jak to asi dopadlo je nabíledni.Zkoušel jsem mu volat,ale nebere to a na sms nereaguje.Takže zázrak se nekonal.Počkám ještě do středy,jak jsem jemu a koneckonců i tady slíbil a pak půjdu na policii,at si prohlídnou kandidáta na Darwinovu cenu pro rok 2016. To je asi tak pro dnešek vše.Chtěl jsem dát koment na ten jejich web,ale to můžou jenom ti,co si voucher zakoupili.A ted už naštěstí nefunguje vůbec.Pozdě..... :.(

I kdyby jo,proč mi teda tu telku nepošle? Zkouším mu volat,píšu sms,maily....nic,kromě toho čtvrtku,kdy slíbil,že zboží dnes pošle,žádný kontakt.Spíš bych podle toho živnostnáku,pokud je teda ten Rataj skutečnej tipoval,že obráží německý bazary a zastavárny a pak to tady prodává jako nové zboží.

Dokázal by někdo zjistit skutečný telefon tohoto podnikatele?

https://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SER V=ZVWSBJVYP&OKRES=&CASTOBCE=&OBEC=&ULICE=&CDOM=&CO R=&COZ=&ICO=64837581&OBCHJM=&OBCHJMATD=0&ROLES=P&J MENO=&PRIJMENI=&NAROZENI=&ROLE=&VYPIS=2&PODLE=subj ekt&IDICO=bed519f6ddfb3d6e55a0&HISTORIE=1

Nebo komu patří telefon uvedený na tom mém voucheru +420606962018

Pokud skutečně patří tomu Ratajovi s IČO 64837581,pak by to pro cajty neměl být problém.
Díky za jakoukoliv pomoc.Ve čtvrtek jdu na policii podat trestní oznámení a každá informace dobrá.

Klobouk dolů chlape,tohle by mohlo cajtům dost pomoct.Pokud ty čísla prodal,Aukro musí vědět komu.Ted záleží,jak moc opatrní ti podvodníci byli.Kdysi dávno jsem právě na Aukru taky naletěl,tehdy to byla pořádná kauza,škoda za desítky mega,jenom seznam poškozených byl jak telefonní seznam :) Ale nakonec je dostali a ted už panáčci bručijou pěkne v base.

Akorát jsem chtěl ráno napsat, že už to tady řešíme od 20.10. a odpovědné orgány typu ČOI a PČR, na které byly prakticky okamžitě podány podněty nic neřeší a čekají, až se nachytá co nejvíce naivek a organizátor podvodu to zruší sám a zmizí i s penězi. A hle, večer už stránka nefunguje a oznámení je velice podobné jako u www.dobrejnakup.cz. Tam chystají novější verzi a ještě lepší ceny, tady zase mají problém s posunem času a do Brna posílají z Aše, byť mají pobočky po celé ČR ...

Tak jen doufejme,že ty šmejdy brzy najdou a prokážou jim úmyslný trestný čin podvodu.
Snad se těch lidí nenachytalo tolik,ale při těch jejich fiktivních počtech prodaných kusů se to nepozná.
Kdyby někdo potřeboval,mám screeny obrazovek všeho zboží s těmi jejich slevami asi ze 3 dnů.

Už byl někdo podat trestní oznámení? Já jdu ve čtvrtek,plus ještě další jeden nebo dva,tak kdyžtak at můžeme nahlásit číslo jednací,aby to k tomu připojili.Čím víc poškozených,tím větší šance,že se tomu budou cajti věnovat.I když prachy nejspíš neuvidíme,tak aspon at uvidíme ty kurvy zlodějský v teplákách.

Kdyby napsali alespon, ze system spadl z duvodu pretizeni ddos utokem ci neco normalni, tak jeste ok, ale napsat kvuli posunu casu, nooo, jeste ze nemeli web v roce 1999 a prechazelo se na nove tisicileti, to by jim bouchnul pocitac a vsechny skladove zasoby vcetne majitelu :D

Na mail je to velké a taky pro ostatní jsem to dal ve 3 zip souborech na 899468298.Uloženo na 33 dní,bez hesla.Vždy všech 9 stránek nabídek v jpg,jednou v bmp,to jsem zapomněl přepnout v malování,jak jsem chvátal.Tam je to pár minut až vteřin před koncem odpočtů u některých položek.Ale ani po uplynutí času se to nebloklo a šlo objednávat dál.
A mnoho štěstí u těch policajtů a celkově,ať se to vyřeší.Kdyby se alespoň podařilo prokázat,že řídili i ten minulý obchod dobrejnakup.cz a po ukončení hned pokračovali s podvody jinde,tak by to už snad byl jasný úmysl vědomého okrádání a podvodu,tak jim to možná sečtou.
Kdo budete účastníky toho trestního oznámení,dejte pak vědět,co policie zjistila a co prozradí.Nebo třeba něco pošle i ČOI nebo kde se to všude hlásilo.Já chtěl obeslat ty zástupce firem,ale už jsem to nestihl a teď to asi nemá cenu,když je obchod zablokovaný a nemají co hledat.

Inak mna by celkom zo zvedavosti zaujimalo, ci ta skutocna Jitka z Varov vie vobec o tom, ze jej meno a ICO boli pouzite pri tomto podvode. Podla mna asi nie, pretoze zneuzit niekoho meno a ICO nie je az take tazke.
Na druhej strane vdaka (ne)cinnosti nasich organov sa nam zacali mnozit aj bezocivi podvodnickovia, ktori na webe naozaj vystupuju pod vlastnym menom a veselo idu z podvodu do podvodu, pretoze veria, ze sa im nic nestane. A castokrat sa bohuzial naozaj nic neudeje.

JITKO KOLBOVÁ ptát se vás jestli Vám to není trapný asi nemá cenu ty prachy o které jste obrala moji dceru z Vás dostanu a víte dobře že jsem s vámi včera mluvila jaká náhoda tomu chtěla co,stačí adresa a 1188 a dopídila jsem se až k vám,a Voucher vám pošlu a vyfoťte se sní adresa v Aši tam se ten pan Rataj nezdržuje ,byt prodal a je někde v Chebu. Policie už vod včera všechno má a dnes to dostala i ČOI.

Paní Hanko, Vy jste zjistila, kde ta Jitka Kolbová bydlí nebo telefonní spojení? Má moje peníze za kočárek a nemám ani jedno, jediné, co jsem zjistila je, že je z Karlových Varů....mám to blízko, s mužským si za ní přímo dojedu.....chci i podat trestní oznámení, tak jestli je tu už někdo, kdo ho podal, ráda se připojím pod jednacím číslem....děkuji moc.....jestli mohu poprosit, zda by jste mi písla na email :-) děkuji moooooc, snažím se sehnat co nejvíce informací a dostat své peníze zpět ( zita.vokalova@seznam.cz)

kdyby náhodou tel.na Policii v Podbořanech kde jsem byla já podat trestní oznámení ,je to zatím přestupek musí nás být víc aby to byl trestný čin či podvod. a na ČOI jsem to podávala na Karlovarský kraj včera a dnes mi pán volal kvůli informacím tak přestaňte tlachat když už jsme někteří na to skočili tak at na takový sráče dojde a vydělávají si jinou cestou

Tak jsem zvědavá kolik Vás bude od 20.10.2016 chce každý číslo tak bude to přestupek nebo podvod trestný čin no uvidíme.
Když už jsme byli tak zaslepený dobrou cenou a hloupě jsme na to skočili ,když se zamyslím nad tím jak to funguje ,přišla jsem už v životě o hodně ale vždy jsem si vydělávala poctivě a neokrádala lidi,nyní zjišťuji že takových sráčů je víc a nás hlupáků je také dost.

Já jdu 100pro.Už jsem chtěl ve středu,ale ozval se mi další okradený odsud,že půjdeme spolu,potom další,taky z okolí Brna,jenže čím víc lidí,tím těžší domluva.Nakonec dnešní termín padl,takže asi nejlepší bude,když půjde každý sám za sebe a připojí se k tomu už podanému trestnímu oznámení.Jenom si pro jistotu počkám na ověření z toho policejního oddělení z Podbořan,jestli je ten spis u nich opravdu veden.Bez urážky (HankaŚ)

Asi stejně,jako když mi madam Kolbová,zdůraznuji,po zaplacení,odpovídala na moje dotazy.Nebo proč mi volal Mr. Rataj a přesvědčoval mě,že zboží určitě odešle....Přitom prachy dávno měli,máme stejnou banku.Ale to už su jenom přehnaně opatrnej...a hlavně pozdě.Ale i tak nechcu bejt za vola 2x a pak někde vysvětlovat cajtům,proč jsem jim dal číslo jednací,které vůbec není.Prostě si den počkám a pak půjdu.A bud se připojím,nebo dám TO sám za sebe.

ano tak ted jste mě rozesmál ,takže vy se jako chlap bojíte udělat ten krok jít na PČR ? To samé my by jsme mohli říct o Vás ,ale svědčí to o jediném že ženská má víc odvahy než vy jde mi o princip slušnosti pro lidi co poctivě pracují aby to takový sráčové nedělali dalším lidem co na to skočí! Vy jste mě určitě neurazil vy jste posera tím to je čekáte nejdřív na číslo jednací když ho máte tak čekáte až kdo půjde další no tak takhle nás víc nebude ! Myslím že od 20.10.2016 je docela dlouhá doba na čekání.

No nesmíš se divit, když jediná HankaŠ tu něco udělala. Zbytek z vás jen pořád chodí zítra :-D Milion duvodů, proč jít až zítra. To si jejich matka, nebo proč tam musíte jít za ručičku spolu? Všem rozešli jednací číslo od Hanky a hotovo snad ne? Jsou svéprávní snad. Jen zbytečně čekáte a dávate šanci podvodníkům toho co nejvíc zakrýt.

Ale nepochybuju, že půjdete zítra, protože zrovna dnes to nevyšlo :-D

Zdravím.
Nevíte někdo jak probíhá vyšetřování na dobrejnakup. Koupila jsem si u nich ps4 a samozřejmě nic nedošlo. Trestní oznámení už jsem podala před 14 dny. Jsem az s Olomouce naše policie to posílala do Klatov že je tam nejvíce poškozených.

KRPB-258699-2/ČJ-2016-060213

Podáno na PČR Městské ředitelství policie Brno,třída Kpt. Jaroše 17,611 38 Brno.

Spokojení,rejpalové? O tom,pod jaké č. jednací se to spojí,rozhoduje až během vyšetřování policie.Né nikdo z poradny.Záleží na více faktorech.To mi řekli na policii.A proč jsem nešel hned a čekal?Už jsem to napsal výše,stačí číst :)

ne vy jste se bál jít jako první za blbce kteří naletěli jste se nechtěl postavit jako první!Tak proč jste chtěl číslo jednací mohl jste řici Podbořany,to jste dostal ještě nějaké moudro navíc ,celou dobu tady tlacháte osočujete jestli náhodou nejsem ta nebo ten a ted machrujete ,no tleskám Vám:-D

Ano kupovali ,stalo se ,jak tady napsal pán byli a stále budou podvodníci. Ponaučení z toho plyne to už každý kdo na to skočil snad pochopil já tedy určitě :-D Psala jsem na tuto debatu že se zde objevili další kterým se to stalo,a myslím že je nás dost někteří to raději ani nepřiznají. Jen jsem ráda že jsem PČR navštívila okamžitě jak mi moje naivita došla jen jsem neosočovala nikoho druhého,že mezi sebou najednou budeme podezřívavý co kdyby to byl ten nebo ta ,to jsme si měli říct u objednávky.

děkuji helemese za zastání ,já šla na PČR vzteky až pak jsem našla tuto debatu a z ní jsem pochopila že nás je víc tak jsem o větším počtu lidí PČR též informovala ale to jediné po telefonu.O celé věci ví i ČOI Karlovarského kraje .děkuji Vám

Nič v zlom, ale objednať niečo a dokonca zaplatiť vopred z danej stránke mohli len ľudia bez zdravého rozumu. Každý kto má len trochu šajnu o predajných cených a maržách na produkty ktoré boli ponúkané na akcesem.cz musel vedieť že išlo o nereálne ceny, teda podvod. Samozrejme muselo dojsť k zneužitiu údajov, verím že skutočná pani Jítka nemá páru o tom že niekto použil jej meno na tieto účely. Bankový účet takisto na bieleho koňa a skutoční majitelia sa teraz na Vás musia zabávať a počítať získané peniažky. A kto si myslí že niečo získa spať je naivný. Holt, za hlúposť sa platí.

je to možné jen mě p.Jitka do telefonu přiznala že jim nejdou stránky a když padla otázka na zboží tak začala zapírat,jestli někdo používá její jméno tak jí lituji,a nemusíte nám stále připomínat jak jsme naivní jo stalo se,někteří z Vás se tady chováte jak kdyby s Vámi nikdy nikdo nevypekl jakýmkoliv způsobem,to bych se divila byli by jste asi vyjíme-ční.ale chybami se člověk učí .

No jo no, na netu se vždycky dobře honí ego, s tím nic nenaděláš :) Je pravda, že tohle bylo hodně naivní, ale stane se. Ne každý má přehled. Někdy stačí jen špatný rozpoložení, životní problémy a člověk ztratí soustředění i soudnost. On zas někdo jiný naletí v něčem jiném, než bys naletěla ty. V životě jsme každej za idioty hodněkrát, nečil se tak :)

V prvé řadě to ale není chyba obětí, ale podvodníků. Naštěstí se nejedná o částky, na kterých by stál život. Peníze zpět nedostanete, tomu bych nevěřil, ale snad se aspoň potrestá viník.

Nechcel som tým nikoho uraziť ale treba si uvedomiť, že takého podvody vznikajú a fungujú práve kvoli ľudom ako ste vy, teda tí ktorí na to skočili. O pár mesiacov sa objaví podobná stránka a rovnako na to skočí množstvo ľudí ako aj teraz, musí to byť dobrý biznis..Je to však typická vlastnosť nás , Slovákov a Čechov, skočiť bez rozmýšlania po niečom čo je lacné. Čo z toho že nedostatkový Iphone 7 sa objaví na narýchlo zbúchanom portáli bez žiadnej histórie, pochybnými obchodnými podmienkami za tretinovú cenu ? Šup zaplatiť to vopred a potom sa vyplakávať na fórach že nič neprišlo...

Mě se nedotkl, já jsem od přírody podezíravej člověk a nakupuju jen z ověřených zdrojů :) Obchod, který má podezřelé až nesmyslné ceny a který nemá ani žádné recenze třeba na heurece je obchod, v kterým bych si neobjednal ani rohlík.

Ale přesto odmítám jakoukoliv "pokroucenou morálku" ve smyslu "podvodníci existují kvůli vám" či "za to znásilnění si může sama, když se tak obléká". Může být sebevíc naivních a důvěřivých lidí. Stejně tak jako může žena běhat po městě nahá a nedáva mi to žádné právo ji znásilnit. Viníkem je vždy podvodník či útočník! Žádné "je třeba si uvědomit, že je to kvůli vám" neexistuje. To je naprosto pokroucená morálka a smysl pro spravedlnost. Nevím, kde se tento pokřivený pohled na svět bere.

Už vidím toho soudce :-D "Paní, ale za to si můžete sama. Co jste čekala, když chodíte v sukni o půlnoci po parku? Vždyť vy jste ho chudáka vyprovokovala. To máte za 2 roky minimálně" :-D

Naštěstí, že naše právo takto pokřivené není. Jsou ale státy, kde ženu za toto zbičují.

Ano, lidé, co naletěli byli naivní. Ne, nebudu se kvůli tomu nad ně povyšovat, ani je soudit. Jak jsem řekl...za idiota budu ještě mnohokrát i já.

Mě jenom fascinuje, že to byl do očí bijící podvod a odpovědné orgány typu PČR a ČOI byly okamžitě a opakovaně informovány, ale přesto nikdo nedokázal nebo nechtěl s tím cokoliv udělat. To opravdu máme tak bezzubé zákony nebo tak lhostejné odpovědné orgány?

Že se nachytala hromada naivních lidí se vůbec nedivím, celý projekt včetně webu byl udělán velice profesionálně, jeho zástupci ze začátku normálně komunikovali přes minichat, telefon i email a kdo se neorientuje v cenách a nemá moc velké zkušenosti s nakupováním na Internetu, tak těžko mohl poznat, že se jedná o zjevný podvod. Kdybych se nedávno nezajímal o iPhone 7 a nevěděl, že je to dost nedostatkové zboží a prakticky jej nelze sehnat za nějakou o moc výhodnější cenu, tak bych se možná také nachytal.

Nejhorší je,že se stejně nic nedozvíš.Policie odpoví svým oblíbeným:Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme a nemůžeme poskytovat k případu bližší informace.
A ČOI možná odpoví,že obdrželi podnět a dále se tím zabývají.Šanci na odpovědi mají asi jen účastníci řízení,tj.poškození,co podali trestní oznámení.Jen aby jim po 30 dnech nepřišlo,že se pachatele nepodařilo vypátrat nebo obvinit a případ se tedy odkládá.Ovšem v ČR nic nemožného,můžeme tedy asi brzy čekat nový e-shop s novým názvem a jednatelem a možná míň podezřelými slevami,aby se nachytalo víc lidí.

Ano to je pravda,bude to tak stále vždy se najde někdo kdo vymyslí jak vydělat na lidech,vždycky jsme se nad tím doma bavili jak můžou lidi skočit na nějaký podvod,vždy jsem si ověřovala,šťourala ve všem než jsem něco koupila a dneska se směji sama sobě jak jsem pitomá:-):-D jen doufám že z mých 4995 Kč si ten člověk koupí něco pořádného a neprožere je:-D Přeji Vám všem podvedeným i nepodvedeným hlavně zdraví pohodu a stále skvělou náladu těch pádů,starostí ale i šťastných chvilek bude v životě ještě dost. Rozčilovat se nemá cenu tedy pokud se tím člověk nebrání ale pokud při tom nasadí ještě úsměv o to větší má vztek druhá strana
Krásný dny Všem :puff::-D

Fascinuje mě logika typu když jsou lidi tak blbí, dobře jim tak, anebo zloděj je frajer, když napálil tolik lidí. Ve skutečnosti je to jenom sprostý podvod, byť dost kvalitně udělaný a odpovědné orgány mohly také projevit trochu operativnosti a chytnout podvodníky za tepla. Minimálně šlo vysledovat, kam jdou peníze z převodů nebo kdo je vybírá. V případě anonymních převodů do zahraničí je šlo zablokovat pro podezření z praní špinavých peněz, u hotovostních výběrů prověřit totožnost vybírající osoby.

Ciastocn e suhlasim s nazorom, ze bohuzial taketo podvody zivi naivita ludi, respektive ich lenivost, a preto sa tu budu cyklicky zjavovat donekonecna.
Fakt, ze ponukali veci za polovicne ceny, dobre o tom som nevedel ani ja, nemam prehlad o cenach vsetkeho, co kupujem.
Fakt, ze ponukali napriklad nedostatkovi Iphone7, to som tiez napriklad nevedel.
Ale preco nevenovali pred nakupom aspon trosku usilia na preverenie? Mame Google, mame poradne, mame zrovnavacie weby, mame verejne dostupne zdroje ako su firemne rejstriky, vieme si pozriet udavane adresy na Street view, takze odhalime panelakove srocky hned na zaciatku....atd. Toto uz nie je o tom "ja som nevedel, ja sa v tom nevyznam, ja nie som odbornik, ja som len "zenska" a pod", to je proste ignoracia a lenivost zo strany kupujucich. Mozno mamon, vidim super cenu a nehladim na nic. Zlepsenie do buducnosti? Asi ziadne.
Ako bolo povedana o takych par mesiacov pride novy portal so super cenami a opat par desiatok ludi na to skoci. A zase ma niekto par milionov zarobene.
A bombonik na zaver, uz skoro cely rok bojujem s celkom jasnym podvodom Kairos (http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-l ietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyram ida) a co sa za ten cas stalo? Stale kopec ludi naivne tvrdi, ze to nie je podvod lebo im znama povedala a pchaju do toho prachy ako do pracky....ludska hlupost je naozaj nekonecna a obcas mam chut rezignovat a nechat kazdewho nech sa v tych vlastnych srackach vyvala sam. Mozno len to je cesta ako nespravit rovnaku chujovinu aj nabuduce.
Idiot sa na chybach nepouci, hlupak sa uci na svojich a mudry clovek na chybach inych. Nech sa priradi kazdy kam patri.

Máš naprostou pravdu,lidi se nepoučí a stále cpou peníze do podivných nabídek,kde jim nabízí nesmyslné úroky nebo nesmyslné slevy.Je třeba si stále říkat,že dneska vám zadarmo nikdo nic nedá a když už něco nabízí,tak je to buď podvod nebo si tu "slevu" stejně v ceně zaplatíte.Jak píšeš,dneska není problém si nabídky porovnat na webu a když nenajdu za podobně "výhodnou" supercenu produkt ještě někde jinde,jdu od toho.Zvlášť v případě,že vyžadují cokoliv zaplatit předem a recenze na internetu nemají žádné.Obávám se,že za chvilku tu vznikne další virtuální obchod a tam ceny nebudou za polovinu,ale třeba jen o 20% nižší a na to už skočí asi daleko víc lidí.
Takže rada je jednoduchá-nevěřit supernabídkám,vše si prověřit a hlavně nic neplatit předem.To platí i o bazarech,které nedávají záruku za inzeráty.Když už po něčem toužím a chtěl bych to koupit,nabídku prodávajícímu osobní odběr.I kdyby to bylo na druhém konci republiky,tak tam prostě jako zrovna jedu.Když se bude cukat,je to zřejmě silně pochybné.A když řekne beze všeho přijeďte,tak se pak můžeme domluvit na dobírce s případnou úhradou poštovného i předem a nikam jezdit nemusím.
Ale člověk hlavně musí uvažovat,proč ta supernabídka vůbec je a pro koho je výhodná.
To samé se "slevami" v obchodech-na týden to zdraží a pak slavnostně vše polepí cedulemi sleva až 50%! Třeba takový Mountfield měl akci vše za třetinu.Akce skončila,ale nyní to 3x tolik rozhodně nestojí.A tak to dělají skoro všichni,přitom stačí minuta a třeba Heureka na porovnání cen stejného nebo podobného zboží.
Takže se můžeme těšit na další šmejdy a zoufalce,kteří budou marně požadovat své peníze zpátky.

Este taka zaujimavost k Aliexpresu...bral som od jedneho obchodnika koselu a nohavice, kosela ok, nohavice mali torsku nizsie klin, blokovali trochu nohy pri dvihani a navyse sa mi zdali uzke pre moje nohy (na vysku boli ok, treba vzdy objednavat o cislo vacsie ako pisu;o)) a tak som im dal len 2 hviezdicky pri feedbacku a predajca zrazu odmieta dorucovat veci na Slovensko!
Asi sa boji dalsieho feedbacku od mna;o).

Protože mi denně chodí na mail stále ty samé dotazy,bohužel většinou od dalších nových okradených,tak tady ve stručnosti,co jsem se dozvěděl od cajtů při podání trestního oznámení.Zatím se NELZE připojit k TO již podaným.Každý,kdo se rozhodne jít na policii,dostane vlastní číslo jednací.Ty se pak,až se rozběhne vyšetřování,spojí pod jedno.Záleží na spoustě faktorů,např. výše škody,atd.ale ve většině případů se to spojuje pod toho,kdo to podal jako první.Ale není to pravidlem.Každopádně je důležité trvat na tom,aby bylo do protokolu zaneseno,že trestní oznámení již bylo podáno,první byla HankaŠ KRPU-226801/ČJ-2016-040717 PČR PODBOŘANY tak to prosím uvádějte.Pak také uvedte,že chcete být vyrozuměni o průběhu šetření.A hlavně.....Serte na všechny ty posměváčky,kteří vám budou dávat najevo,že jste pitomci,že jim,chytrákům obecným,by se to NIKDY stát nemohlo.Serte na ně,at si honí svoje ego.Běžte podat trestní oznámení.Čím víc nás bude,tím větší šance,že se tomu cajti budou náležitě věnovat.A i když peníze na 99,99% neuvidíme,tak věřím tomu,že ty kurvy zlodějský půjdou sedět.A snad už nikdo další nenaletí.

To nie je o posmievani ako sa nespravne domnievas. Ked tvrdim, ze blbcov ako ty je a bude stale dost na to, aby sa dalsi podvodnik obohatil o par milionov je to smutne konstatovanie. Ver mi, ze radost z toho nikto nema.
Ak ta to potesi kedysi som prisiel o 6 eur na Ebay, pretoze pred par rokmi pri jednom z mojich prvych nakupov som veril cinanovi, ze tu baterku do mobilu poslal. Vedel som, ze Ebay chrani kupujucich, ale nevedel som, ze len urcity cas, takze som uveril jeho presviedcaniu, ze mali prazdniny, ze mali sviatok, ze o posta zdrzala, ze uz poslal druhu baterku az mi 3 mesiacoch doslo, ze uz nic nepride;o). Pripustam aj moznost, ze baterku skutocne poslal a kedze sla postou proste sa "stratila".
Samozrejme som to riesil nasledne s Ebay, ale uz bolo neskoro, neskor som si vsimol, ze ma aj negativne feedbacky a ze 90% spokojnost zdaleka nepostacuje. Odvtedy nakupujem len u 98-99% obchodnikov, hlavne z Ciny. Slo o 6 eurovu skusenost, takze som to dalej neriesil.

Byt tebou sypem si popol na hlavu a nekopem okolo seba, vdaka tomu threadu sme urcite odradili mozno aj desiatky dalsich obeti, takze zmysel toho, co tu robime urcite je. A ze vyzeras ako blbec je len zhoda nahod. Neboj nabuduce to bude niekto iny;o).

Serte na všechny ty posměváčky,kteří vám budou dávat najevo,že jste pitomci,že jim,chytrákům obecným,by se to NIKDY stát nemohlo.Serte na ně,at si honí svoje ego.Běžte podat trestní oznámení.

Ano, souhlas. Nebát se toho, že to snad bude ostuda, ale zvednout (_!_) a udělat aspoň to málo, co v této situaci můžete.

Postižení lidé by měli především podat trestní oznámení na sebe sama. Protože se vědomě stali součástí hry tolik zatracovaných podvodníků. Nikdo je k nákupu nenutil, jen jejich vlastní mamon.
Když jim nebyl podezřelý způsob prodeje, včetně ceny...

Ja som si pred 3mesiacmi kupil 150eurovy telefon (galaxy J1 2016 gold) v oficialnom mediamarkte (siet elektroobchodov) za 77eur v akcii. Nechapem preco si niekto kupuje elektroniku na nejakom pochybnom webe mozno podvodnickom (neviem ani ma to nezaujima), a ne u predajcu elektroniky. Rohliky si tiez nepojdem kupovat do nejakej slevovej kniznice.

Zrovna včera volal cajt z tý ohlašovny kyberkriminality hotline a ptal se na to,jestli a kde jsem podal TO. Fakt rychlá rota :) Zbytečná instituce,naprosto.Jak je to dlouho,co to tam majou nahlášený a od více lidí.Totální neschopnost.ale k dotazu.Ted je to převedeno z Podbořan do Loun a podvedených jsou mraky.Pátrání pokračuje.Paní Jitka je v tom prý nevinně,jenom zneužili její IČU :) :) A podle toho,jak to šetřijou,tak zjistí taky iču..... :( Párkrát mi volal cajt tady z Brna,kde jsem podával TO a jediný,čeho se zatím trochu chytili byly ty SIM karty z toho aukra,co tu zjistil někdo,už nevím kdo,tady z poradny.Jinak majou velký hovno a pochybuju,že se někam pohnou s tím šetřením.Proč by se taky měli snažit.Pár,nebo spíš hafo blbců naletělo,tak dobře jim tak,aspon si to budou pamatovat a příště si dajou bacha.

Kdo to byl s těmi SIM? Mam dojem, že to byl dokonce zakladatel vlákna, což je ... jsem přímo já! :-D

Ale rychlost vyšetřování je opravdu tristní a běžný uživatel za pár minut zjistí víc než vyšetřovatel PČR za pár měsíců. Hlavně že jim to bylo ohlášeno hned pár hodin po rozjezdu webu, takže nebyl problém hlídat účet, kam chodily peníze, popřípadě okamžitě poslat nějakou inspekci k paní Jitce a celé to bloknout. Podobné zkušenosti mám z dalších několika případů z minulosti, kdy PČR začne případ řešit, až je všechno dávno dokonáno a stopy zahlazeny. ]:(

Ono je to mozno aj o tom, ze dnes zabavi riaditel skoly frackovi zo skrinky peprovy sprej a podla nazoru pomerne vela jedincov by mal riaditel k takemuto pripadu volat policiu, pretoze na to nema pravo.
Tym sa nechcem zastavat policajtov, samozrejme je tam aj kopec trubiek, stavy maju stale podhodnotene, ale ked ich niektori jedinci chcu navyse zatazovat kazdou blbostou potom sa necudujme.
Je to nieco podobne ako tu: http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-l ietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyram ida. O tom vie policia CR a SR uz vyse roka a doteraz sa nic neudialo pricom je jasne, ze je to podvod kazdemu a kludne nechaju okradat ludi dalej.

A víš o tom, že existují různá oddělení policie s různou činností? Na ten pepřák by přijela pořádková policie (a nebo by se na to vykašlali a poslali tam měšťáky), kdežto tohle má na starosti kriminálka.
Jinak co se týče práce policie, tak jste asi všichni zblbý z televizních seriálů, kde všechno vyřeší do dvou dnů, v případě složitějších případů do týdne. Jenže ono to často trvá pár měsíců, a k soudu se to dostane třeba za rok, za dva. A během té doby určitě nikoho neinformují, co právě dělají, takže zvenčí to může vypadat, že nedělají nic.
Dvakrát mě podvedli na Aukru (tedy nejen mě, postižených bylo vždy víc) a pak se dlooooouho nic nedělo až najednou přišel dopis od soudu, že zahajují trestní řízení. V obou případech taky došlo k odsouzení pachatelů.

To je přesně ono, PČR, prokurátorům a soudům jde primárně o potrestání pachatelů a oběti jsou jim lhostejné. Přitom mě jako poškozeného by primárně zajímala náhrada škody a až pak potrestání pachatelů. Sám jsem byl obětí majetkového podvodu, kdy profesionální podvodníci ode mě vylákali zboží za několik desítek tisíc a dopadli i potrestali je za pár let, kdy již všechno bylo zpeněženo a rozfofrováno, takže jsem přišel zkrátka.

V případě AkceSem.cz se tomu dalo velice lehce zabránit, PČR i další státní orgány měli avízo hned od začátku akce, stačilo u Jitky ověřit, jestli je to opravdu její aktivita a v případě negativní odpovědi by hned šlo na to našít pár paragrafů a celý podnik rychle zastavit. Taky u banky by to šlo zablokovat pro podezření z praní špinavých peněz.

Samozrejme, ze viem, to bol len priklad, pretoze toto je to iste ako s tou skrinkou. Tiez chces riesit jednoduchu vec zlozitou cestou. Tym, ze zavolas do skoly hliadku, tak ta hliadka bude chubat na inom mieste, kde by bola urcite potrebnejsia ako asistovat pri zabavovani spreja v skole.
Pri silnom podozreni na podvod by mohla policia docasnym prikazom a intenzivnym vysetrovanim pozastavit cinnost podvodnika. Napriklad odstavenim domeny, odstavenim uctov prijimatel, domovou prehliadkou a pod.
To, co dnes vysetruju mesiace moze byt ciastocne vysetrene za hodiny az dni a hlavne sa predide ovela vacsim skodam. Kazdy vie, ze skodam je efektivnejsie predchadzat ako ich nasledne riesit.
Ja viem, ze to dnes nejde, mam na sieti zopar policajtov, obcas s niektorymi chodim na pivo (aj z kriminalky) a viem ako to nejde. Ale zaroven viem ako by to slo, ale to uz je iny pribeh.
Situacia je tak zla, ze keby niekto z podvedenych, ci uz z akcesem alebo Kairosu zaloval stat o nahradu skody z dovodu necinnosti policie tak by to asi vyhral.

Tohle je zajímavá informace a možná by lavina takových žalob nebo jedná velká hromadná a náležitě propagovaná by možná odpovědné osoby konečně rozhýbala ....

PS: Ten Kairos je takový megapodvod na mezinárodní úrovni, že s ním PČR a PSR těžko něco zmůžou ....

Samozrejme tam odstavit domenu nemozu, ale identita narodnych lidrov je znama, mohli ist po celej strukture a rozbit ju. Kairos by sa prestahoval "do undergroundu" co by znemoznili jeho masovejsie rozsirenie. Teraz je stav taky, ze lidri, co propagatori Kairosu si verejne robia konferencii a publikuju bludy na youtube.
A pri Kairose sa hra o cas...cim viac znemoznujeme Kairosu rast tym menej podvedenych bude v sumare, pretoze kazde lietadlo padne do par mesiacov/rokov.
To uz sme, ale pri politike, u nas radsej budu politici riesit nejake vojenske hodnosti namiesto realknych problemov.

... Pri silnom podozreni ... no to právě nejde (v česku) policie situaci zmapuje,udělá možná zápis a pokud není v místě narušen veřejný pořádek - odjede. Toto co ty navrhuješ,může zafungovat až to rozhodne jiný orgán. Policie tady takovou pravomoc nemá,aby konala svévolně,kdo s těch příslušníků u koblihy rozhodne na místě,že se jedná o podvod ?

Ja viem ako to chodi, ale nie je problem zakonne spravit nieco ako "institut preventivnej vazby", kde by bol nejaky utvar policie/prokuratury sudu rozhodnut preventivne radovo v hodinach/dnoch. S tym rizikom, ze ak sa pomylia stat to bude stat nemale peniaze na penale a sudoch, takze by bol pouzivany iba v naozaj urgentnych pripadoch.
Ale v pripadoch ako je akcesem a Kairos je pravdepodobnost omylu limitna k 0 a prave v takychto pripadoch by taketo represivne prvky mali svoj vyznam ako predchadzaniu skodam velkeho rozsahu.

Tak hostování služba může mít záznamy z jaké IP, emailu byla stránka spravována. Přes to se dá vyhledat provider až v většině případů konkrétní osoba. Je to ciste o tom chtít. Všechny větší mail poskytovatele kontrolují a loguji IP adresy, takže i tak. Snažte se více angažovat a nenechte se odbýt pouhým makáme na tom. Rypejte do toho, pohrozte žalobou na policii samotnou, najděte si soukromého detektiva. Sorry ale taky jste leniví.