Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku do školy (do 10 tis.)

Dobrý den,

vybírám pro syna notebook to školy a jelikož se nevyznám, tak bych potřeboval pomoc. Notebook by byl využívaný na internet,filmy,Office,nějaký ty videa v HD na youtube a na běžnou kacelářskou práci. Jde mi jenom o to, aby byl notebook svižný a dalo se s nim v pohodě pracovat.

Doporučil by mi zde nějakou nejlepší variantu.

Mockrát děkuji :)

aby byl notebook svižný a dalo se s nim v pohodě pracovat

pridej penez.

Zase ale za desitku nebo i min sezenes nejakej superuspornej Atom, kterej vydrzi dlouho na baterii, coz je do skoly dobry. Nemuzes ale od Atomu cekat zazraky, to je dobre tak na zapisovani prednasek a nejake dalsi skolni ucely. Samozrejme office, internet, vsechno tohle pujde, jen necekej nejakou zavratnou rychlost.