Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná PC zostava do 750€

Dobrý večer,
na Vianoce si idem zostaviť nove herne PC do 750€ + monitor do 250€.
Nikdy som PC neskladal,doteraz som mal vždy notebooky. Preto sa chcem nechať poradiť od zdatnejších a vybrať čo najlepšie za tu cenu. PC bude slúžiť na hry (Far Cry 4,GTA V a pod.) Skor by som chcel od INTEL/NVIDIA. A dalej čo najlepší monitor na hry do tých 250€ Najlepšie by bolo asi z czc.cz pretože majú možnosť,že PC mi poskladaju zadarmo.
Ďakujem za návrhy

Ďakujem veľmi pekne. Chcem sa ešte opýtať k monitorom. Aký je rozdiel medzi matným a lesklým ? A čo je lepšie ? a ešte k tomu,že do vianoc nevyjde nič nove čo sa týka procesorov a grafických kariet? Lebo pc budem kupovať až v decembri tak preto sa pýtam.

A ešte taka vec..viem pýtam sa celkom somariny,ale pc som nikdy neskladal :-D . Takže aký je rozdiel napr. GAINWARD GeForce GTX 1060 a MSI GTX 1060 6GT OC. MSI je o 9 € drahšia. V čom je to ine? Alebo ked MSI GTX 1060 GAMING X 6G je gaming je iná ako ta GAINWARD?