Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Veřejná IP a port forwarding

Ahoj,

pořídil jsem si od svého ISP veřejnou IP. Zaplatil jsem ji a ISP mi poslal potvrzení o jejím přidělení. Adresa je přidělena NATem 1:1.

Snažím se zprovoznit přístup na SSH linuxového serveru a Remote desktop do mého PC s Windows. Oba PC mají přidělené pevné IP, v LAN vše funguje jak má.
Z internetu se ale do své sítě nedostanu. Ping na přidělenou adresu vrací time out.
Mám router TP-link Archer C2, forwarding mám nastavený takto:

Service port: 22
IP Adress: 192.168.0.200
Internal port: 22
Protocol. TCP

Service port: 3389
IP Adress: 192.168.0.205
Internal port: 3389
Protocol. TCP

Jak je možné, že se nepřipojím?

Zkusil jsem teď prohodit routery, místo tp-linku jsem zapojil tendu, povolil přístup zvenčí do administrace a nastavil port forwarding jako v mém prvním příspěvku a situace je stále stejná. Nevím co jiného bych ještě měl zkusit nastavit. Jedná se o Tenda W309R.

Ano, taky jsem zkoušel porty skenovat. Kdyby ISP přesměroval jen 80tku, dostal bych se alespoň na to rozhraní routeru ne? Zkoušel jsem teď v routeru přesměrovat port 80 na port 22 vnitřní ip 192.168.0.200, což je můj linux server a nelze...