Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout Notebook

Zdravím mam takový problém.Dneska ráno mi na ntb vyskočila hláška ať restartuje ntb kvůli aktualizacím.Tak jsem to udělal a aktualizace se začali instalovat.Po 30% se ntb vypnul,restartoval ale už mi nenabehl.Ntb zapli byl ale obrazovka zůstala cerna.Po vytažení baterky a opětovném nasazení se ntb zapne ale bez obrazu.Když ho připojím na jiný monitor objevi se jen Černá obrazovka a v horním levém rohu bliká bila ,,pomlčka,, a nic se neděje.Nejde se mi dostat ani do nouzového režimu.Je to ntb Lenovo a Windows 10

Napřed jsem myslel ze odešel pevný disk ale ten mi v jiném ntb funguje ale taky windowsi nenabehnou.Je možný ze se poškodili těmi aktualizacemi?Ale zajímavý ze mi nejde obrazovka u toho ntb u kterého se mi to stalo.

To tam nemám.Ntb mel původní win 7 ale upgradeval jsem na win 10.Ale je divný ze mi nejde obrazovka....ntb se zapnu ale obraz není.To mi asi nic jiného nezbyde než reinstal windowsu.Ale to musím udělat na jiném ntb pac u toho mého nejde obraz

vytáhni disk, přžidej ho do stoláku a zachraň svoje důležitá data.
všechny oddíly na tom disku pak můžeš pravděpodobně zrušit, když recovery nefunguje.
pak objev cmos baterku v notebůů a proveď cmos reset.
nakonec nainstaluj nějaký normální systém.

Nahodil jsem win 7 ale obrazovka nejde

jak jsi ho nahodil, když obrazovka nejde? ten shit nemá podporu klávesových zkratek pro změnu monitoru?