Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s rychlosťou internetu

Zdravím, mam taky problem že ked som na PC cez kabel tak mi net ide rychlo normalne. Ked sa na wifi napoji niekto ďalši tak ja na pc nemôžem dokopy nič robyť lebo ta rychlosť je strašne pomala. Dalo by sa stym niečo robyť aby mne na PC net išiel rovnako rychlo aj po pripojeni ďalšieho uživateľa??
Ďakujem.

• Jde spise o celkové 'vytízeni' vasí síte, jaké máte internetové pripojení ?
TiP ~ Nekteré rutery mají moznost, po vstupu do urcitého ruteru, videt vytízeni vasi síte (Down|UP), zda-li to vas 'RUTER' podporuje, tak se muzete podivat, na kolik je vytizen pri problemech rychlosti.
* Ono v základe, pro stabilnejsí pripojeni pro více uzivatelu, chce mit alespon VDSL|G993.