Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytížení disku na 100% a sekání myši

Zdravím,
Vlastním pc s Intel core i5-4590, 16GB RAM a 64bitovým originálním Windows 10. Ihned po startu PC mi nejede myš, musím ji vyndat a znovu zastrčit do USB, poté jede 10-15 minut a znovu nefunguje, během toho se seká. Když otevřu správce úloh tak vidím, že můj disk je na 100% zatížen, čemuž opravdu nerozumím. Prověřil jsem HDD programem HD TUNE a v Error Scanu se mi žádná chyba neukázala. Neví někdo, kde by mohl být problém? Děkuji

Bylo to způsobeno updatem lol klienta, když jsem ho vypl tak byl zatížený furt na 100%, ale nějakým způsobem to přestalo a jede vše jak má, dokonce i myš se ve windowsech přestala sekat. Teď ale když jsem zapl hru tak se myš opět vypojila a nefungovala.. nevím čím to je