Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový herní počítač do 35 000

Dobrý večer, den či jinou denní dobu kdy toto čtete,

zatím jsem vlastnil vždy pouze notebooky, ale nyní dle mého nastal čas abych měl svůj první počítač...

Byl bych rád za každý ohlas který by mi pomohl takový počítač složit.

Zatím jediné co mi bylo navrženo tak

Intel Core i5 6600 Skylake

GIGABYTE GTX 1060 6 GB

(vůbec ale nevím zda je to vhodné) a zda k sobě vůbec tyto dvě věci pasují. Pokud pasují byl bych rád kdyby bylo postaveno něco okolo toho. A ano jsem spíše příznivce NVIDIA :)

Doufám že mi s tímto někdo pomůže a předem děkuji za jakoukoliv pomoc v této věci.

• Pekná sestavicka, takova větev |Styl 'Gamer' (i když bych zvolil jinou bednu), i ten monitor má dobrou recenzi, slusny, slusny návrh.
* Za ty penize stejne nedostane lepsí.

• Ze by jste na poradne zacali konecne skladat poradné sestavy :-) ? * No DEFEND ;-)
* Konečně 16Gb, za které jsem by často kritizován.

Děkuji moc, ještě to teda upřesním více, mám monitor BENQ EW2440 a budu pravděpodobně brát ještě jeden (aby byly oba stejné) a OS win 10 klasicky budu muset brát, a ta cena je pouze za hardware. A ta grafická karta podporuje dva monitory? Neboť všude na obrázkách vidím pouze jedno HDMI... Opravdu tomu nerozumím tak se omlouvám za blbé dotazy kdyžtak. :)

Děkuji za informace, jen ještě pár věcí ohledně toho, protože známý mi nadhodil že těch 8 gb grafiky nevyužiju tak zda by se do toho dala hodit nějaká ta GIGABYTE GTX 1060 6 GB a zdroj by fungoval tenhle? EVGA 650 GQ 650W a poslední dotaz dalo by se to narvat do NZXT S340??? Nejedná se o cenu, ale spíše o to že jsem strašně nerozhodný a tady tyhle věci má známý, ale prostě nevím co a jak... opravdu se v tom nevyznám a hledám nejpřístupnější cestu. jinak jeho sestava je toto:

Intel Core i5 6600 Skylake
GIGABYTE GTX 1060 6 GB
32 GB RAM DDR4
2x SSD (240 + 500)
2x HDD 1,5 TB
MSI Z170A
EVGA 650 GQ 650W
NZXT S340

Blbost známej to splácal dost mizerně a pěknej myšmaš ani to raději nekomentuju,ta Gainward GTX1070 je o třídu vejš a o dost výkonnější než ta GTX1060,zdroj stačí 550w a NZXT H440 je kvalitnější(je víc verzí) pokud nejde o cenu,optimální sestavu jsem hodil a nemá cenu s tím nějak dál nesmyslně hejbat,samozřejmě case může bejt i ta levnější nebo nějaká jiná....

Dobře, děkuji mockrát, a ještě bych chtěl poprosit jak to udělat s internetovým připojením. Protože mám vlastně starý hitlerovský barák a je docela problém vrtat jakoukoliv díru do zdi (cca metr široká každá zeď) a tak jestli by šel nějaký modul na wifi? a to řešit přes usb nebo jak? :)

Taktéž ještě jedno upřesnění, tato základní deska bude opravdu vyhovovat? Bojím se aby se to hned neoddrblo... A omlouvám se že stále otravuji :)