Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade procesoru a motherboardu

Ahoj, přemýšlel jsem nad upgradem procesoru a základní desky a motá se mi hlavou, jestli to má vůbec cenu a bude v tom nějaký znatelný rozdíl... Hraji pouze příležitostně Battlefield 4, AC a podobně. Většinu času edituji v Adobe Photoshopu. Díky za názory

Úplně nic zase ne. Vylepšuje výrobní proces, což je nutný předpoklad, aby mohli vyrábět lepší procesory. S tím se snižuje i spotřeba a tedy i zvyšuje efektivita. A slušně vylepšili integrované grafiky. Ale pokud jde o samotný procesorový výkon, tak ten při stejné frekvenci stoupl tak maximálně o 10 %.

Ahoj, premyslim ze koupim novy auto, na cesto do prace, sem tam dovolena, myslís ze to má cenu, nebo si mám nechat to co mám, nebo jaky v tom bude rozdíl ?