Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OBS - Error

Dobrý den stáhl sem si OBS z officialní stránky (obsproject.com) Ale po stáhnuti a následném spuštění mi ihned vyskočí tabulka ERROR [Failed to initialize video: Unspecified error] Tento program je celkem známy takže doufám že někdo bude schopný mi poraďit (prosím nepište odpovědi typu - Kup si novej pc , sežen si placenej program atd...) Děkuji předem

Jasně jdu na to :DD sorry

OS : Windows 7 ultimate 32 Bit Service Pack 3 (6.1,sestavení 7601)

BIOS : Phoenix NoteBIOS 4.0 Release 6.1

Procesor : Intel(R) Pentium(R) M processor 1.73GHz, ~1.7GHz

Pamět : 2048MB RAM

DirectX : DirectX 11

Grafický čip/karta : ATI MOBILITI RADEON X300 400MHz 132.0 MB

funkce DirectX

Akcelerace : rozhrání DirectDraw: Povoleno

Akcelerace : rozhrání Direct3D: Povoleno

Akcelerace : textur portu AGP: Povoleno

Vidím 32-bit OS, stahujete a spúštate 32-bit verzi OBS?

k tej GK a zvyšku HW bude potreba asi siahnuť po starších verziách. "Mobility"? máte notebook? tam pravdepodobne sú 2 Grafické (integrovaná a dedikovaná) je potreba nastaviť v nastaveniach grafickej karty aby sa spúštala na integrovanej (v takom prípade OBS vie brať dáta z oboch grafík)

Záleží aj jestli máte OBS alebo OBSc