Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 15000,-

Dobrý den
Prosím vás chtěl bych pořídit klukovi (10let) stolní PC na nějaké ty hry GTA5 , Farming simulátor a další nevím jaké . Rozpočet do 15000,- Vím že za tu cenu nekoupím nic moc , ale víc do toho nedám. (chci pouze bednu , ostatní mám) Mám představu takovou , že mě to složí na CZC. Jen nevím jak s Windowsama , nechci dávat 3000,- Na aukru prodávají windows už od 300,- ale nevím jestli bych to dokázal doma nainstalovat.

bude tato sestava fungovat , je tam něco úplně na nic , prosím poradte

https://www.czc.cz/dbddok06gsjjkaeeltm934koo1/sezn am]

Dobrý deň,

prosím pozrite si 1656425-pc-sestava zde již bylo poradeno,...

Rozhodne je celá sestava špatne, a ten zdroj je len čerešničkou na torte.

windows si nainstalují i děti. protože to podle toho dopadá, postup instalace ovladačů:

výrobce základní desky znáš, typ desky taky, odkaz "support" přeložíš i bez angličtiny.
postahuješ si ovladače a instaluješ - podle logiky fungování hardware:
1. driver chipsetu základní desky
2. grafika
po 1. nebo 2. restart
3. zbytek, tady už na pořadí nezáleží

není tam zabezpečení windows, to ale nenastaví žádný prodejce pc.