Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tearing u PC

Dobrý den, měl bych dotaz, od doby kdy jsem přeinstaloval upgradenuté windows 8.1 pro na windows 10 pro celkovou novou instalací windows 10 pro, tearují se mi hry, videa ve VLC a i v prohlížeči. Dělalo mi to již na clear instalaci win 10, neřekl bych že to bude nějaký program. XBOX app jsem odinstaloval, problém přetrvává. Hardware jsem neměnil, vše je tak jak bylo, grafické ovladače mám nejnovější, jediné co jsem před instalací win10 dělal byl update biosu.

PC : Asus maximus VII Ranger, i7 4770k, GTX 770, 120GB kingston ssd + seagate barracuda 1TB. Monitory : Samsung Syncmaster 2243NW a dvě televize Telefunken TC16D857.

Děkuji za za pomoc, pokud bude potřeba více informací rád doplním :)

Aha.
Na ovladače od MS zapomeň.
Na ovladače z CD od základní desky zapomeň taky - víš jistě, že tam byly i pro Win10?
Jediný správný způsob instalace: jdi na web výrobce základní desky, nainstaluje nejprve ovladač pro čipset, pak můžeš instalovat ostatní ovladače integrovaných věcí + ovladač grafiky v libovolném pořadí.

Vsync zapnutý nemám, to dělá imput lagy, obnovovací frekvence jsou 30hz u TV a 60 u monitoru, tak to bylo vždy. Televize jsem odpojil a problém přetrvával, vsyncem to nebude to by nedělalo i mimo hry a ovladače na chipset jsem tam dal tyto : https://www.asus.com/cz/Motherboards/MAXIMUS_VII_R ANGER/HelpDesk_Download/ hned ty první nahoře. Jinak Gforce drivery z oficialní stránky pro 700 series.