Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor je bržděn grafickou kartou?

Dobrý den, koupil jsem do svého PC trojici nových komponentů.
AMD FX 6300
gigabyte 970a-ud3p
2x4GB DDR3 RAM

Předtím jsem měl Intel Core Quad Q8400, DDR2 RAM 4GB a základní desku MSI G31TM P35.

Grafickou kartu mám stále stejnou, starou Nvidii GT 220.
Po tomto upgradu mám ve hře CS:GO stejné FPS, jako se starým procesorem. Díval jsem se na různé testy a tento procesor má na víc.
Je tedy možné, že stará grafická karta ho nějak brzdí a je potřeba sáhnout po nové?
Díky za odpovědi.

No právě viděl jsem testy lidí, kde s těmito komponenty procesor v pohodě dával 250+ fps...

• U mensiho OC tvého FX by jsis v nekterych s CPU 'Vishera' hrach trochu prilepsil /* + - 1-25 FPS dle hry, ale 100 FPS bude problém nekde jinde, jiné nastaveni, ovladace tak jak neco jiného, treba rozliseni.
* Zrovna ted mam jeden (propůjčený) predsebou [FX 8320E na MSI 970 Gaming], pomoci ruznych benchmark jsem jeho vykon meril a ponetional po 'OC' tam nejaky je.