Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 6000,-

Dobrý den, potřeboval bych radu. Chtěl bych na Vánoce koupit mamce nový telefon, jelikož její starý je již dost zasekaný a opotřebený. Poraďte mi prosím nějaký nejlepší do 6000Kč, děkuji :) Mamka by si určitě přála, aby měl v rámci možností dobrý fotoaparát (jelikož dost fotí, ale zas nechce fotoaparát).

• U Huawei P8 lite je jeste ta sama 2200 mAh baterka s 5 hodinouvou vydrzi ? :-p
* Fotak nema tak spatny, coz se o zvuku ktery vydava rict neda.

• Pred tebou radeji 10x mrtvou Lumii 950 zminovat nebudu :-D
* Kdyby netrval na ANDROID, by ta Lumia 950 nebyla vubec spatna alternativa, 20PX s optikou od ZEISS foto, 3Gb RAM, 2K display, 4G|LTE CAT 6 etc, bezdotekové dobijeni, zamknuti ocni cockou, kde se da koupit uz nekde od 6500, coz hodne hodne dobra cena na jeji osazeni, prece jen kdyz 9xx startovala byla skoro za 20 000.