Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta gigabite

Zdravím, zkouším vytvořit druhý počítač, mám grafickou kartu gigabite (1Gb gr. paměti) ale když se počítač zapne tak windowa ukazuje že grafické skóre je jen 1,0. prosím o pomoc.

A rozdíl mezi bitem a bytem poznáš? Kdybys to napsal jenom jednou, tak bych to bral jako nepozornost...