Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký systém zvolit Win7 / 10 ?

Přeji nádherný večer všem co si to zasloužejí :) měl bych otázečku do pc jsem si asi po 2 letech koupil nové ramky momentálně mám 10 GB (dříve sem měl 4gb)
Potřeboval bych zjistit podle čeho zjistím jestli muj hardware pojede líp s Win 7 nebo 10 Upřímně 7 mi nikdy nedělaly takové problémi jako ty 10... necejtim se snima dobře a asi i víc lidí.

Upgradoval jsem z win 7 na win 10 ale příjde mi že je to prostě pomalejší.
Kdy se tedy vyplatí využívat Win10 ? co byste doporučily mě pokud mám takovíto pc.
Děkuji mockrát za pomoc !
[MUJPCCC.png]

Nech tam Windows 7 kdyz jsi napsal 10x ze ti Windows 10 na tvé Prahistorické sestave nejede, nebo nejakou Linuxovou distribuci..