Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Prosím jestli se mi někdo zkušenejší mrkne na tyhle komponenty a připadně poradil co upravit atd.
Procesor už mám , jinak vše ostatní dokupuji.
6y93m8

já hlavně chci mít tu jistotu že to rozjede vše na max :)moc se nevyznám ve skládaní pc ale nejsem si jistý jestli by mi 16 gb rozjelo vše :D omlouvam se jestli píšu kraviny ,kdyžtak jde na základni desku zapojit 3 ramky ?:) nebo musí být vždy v párech ?