Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server linux

Dobrý den,
nevím zda-li jsem někdo chodí ale mám problém jsem začátečník ve vytváření serverů pod linuxovým serverem.
Hledám nějaký návod pro blbce chci si server rozjet jen pro mne a dva kamarády nepotřebuji nic propojovat se stránkama prostě jen linux server rád bych cataclysm ale kdyby bylo jiné neva poperu se stím.
Jde mi jen o to aby to fungovalo a já mohl vytvářet účty prohráče kdybych sehnal více kamarádů.
Nechci tam hodně lidí opravdu max 10 to vše.

neměl by jste pro mne někdo stručný návod kde by bylo vše co potřebuji. Bohužel neumím anglicky takřže nic moc vše si překládám strojově nebo pomocí slovníku.

Našel jsem tu návod ale na konci bylo a teď si jen nahrajte vmap map a db a je to ale nevím co kam jak kde .-D a ani tam není kde mám vytvořit ty účty.

jinak mám Ubuntu 16,04 tkže jinak debian:-)

1. ubuntu není debian, i když to tak na první pohled vypadá
2. návod step-by-step neexistuje prakticky na nic, musíš alespoň rámcově vědět co děláš
3. neznalost angličtiny je velký nedostatek, a to nejen s ohledem na IT
4. když sis už nějaký návod našel, měl jsi jej sem odlinkovat, třeba bys dostal radu jak postupovat dál.
5. Linux je dětsky jednoduchý až přímočarý systém, kde se dá dosáhnout prakticky čehokoli.

Na zbytek ti neporadím, WoW zapařence nevyhledávám. :-)

Ta odpověď tě měla přimět k akci a ukázat, zda chceš problém řešit, nebo je celý dotaz jen na styl "já chci". Nyní je zřejmé, jak to je, a že nemá smysl ztrácet čas pomocí někomu, kdo vlastně ani poradit nechce, ale chce, aby mu někdo jeho "problém" vyřešil a předložil na stříbrném podnose, s hlubokou uctivou úklonou. Nasrat!

Neužitečný jsi především ty - ať už tím, jak prudíš, nebo tím, že na svůj zcela vágní dotaz (ve kterém není ANI JEDNA konkrétní informace) chceš přesnou odpověď. A pokud hledáš chyby, tak začni především u sebe. Jasně jsem ti napsal co máš udělat - místo toho tu vypisuješ ublížené reakce. Můj čas je vážně drahý a rozhodně jej nebudu trávit analýzou toho, co vlastně chceš a co jsi udělal a proč ti to nefunguje. To ty něco chceš (zdarma po nás), tak by ses podle toho měl i chovat.