Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pc sestava

Zdravím
Potřebuji od vás (zkušenějších) poradit s výběrem komponentů k mým stávajícím v rozpočtu kolem 15 000,- :)

A to hlavně s procesorem, základní deskou a ssd
K tomu procesoru chci dodat že nemám v planu jej nějak taktovat, takže nejlépe nějaký s vysokou frekvencí .

Jestli máte čas můžete mi rovnou doporučit nějaký hdd a chlazení procesoru ale v tom už mam nejspíš jasno.

Mé stávající komponenty: https://www.czc.cz/91cju627qsgpa8t73egf95cio9/sezn am

Hrát budu na https://www.czc.cz/asus-rog-pg279q-led-monitor-27/ 178864/produkt.

Od sestavy čekám že rozjede všechny nejnovější hry na max nastavení a minimálně 60 fps :)

Všem ochotným dopředu děkuji.

Nějak se to zvrhlo, tak to raději ukončíme. (Prasak)

#ALTERNATIVA#

'Zda-li' nebo v pripade, ze 'chces zustat' a nehces prodavat tvé DDR3 (nejaky duvod zakoupit DDR4 které ti ve hrach nepridaji vic jak 1FPS ?), + moznost OC (odemkly nasobic) <i7 4790K> predezene lamajici platformu s procesory i7 6700 s jednim prstem v nose. /* s mensim OC +- 20% nechava 6700 daleko zasebou.

Info : 'i7 4790K vs i7 6700' http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-6700K-vs-Int el-Core-i7-4790K
* Ne vzdy novejsi nebo vysi cislo znamena lepsi, navic DDR4 nebo DDR3 je pro hrani zcela jedno, u PC na 1333MHz mas stejne FPS jako u PC s RAM s 4000MHz.

už píší ze svého profilu :D asi si mě pamatujete , no tvoje alternativa s mi libi daleko více ,taktování asi nebude nějak extra těžké když to budu dělat podle nějakého návodu né ? :)
Tak pokud mezi těmi ddr neni zase takový rozdíl tak to ty paměti nechám ,, ovšem desku koupim tak či tak ,, ta co mám se už ani neprodáva ,, je tu nějaká ddr 3 deska kterou by jsi mi mohl doporučit ? :) do 4-5k

POUZITA, ale je to SPICKA https://www.czc.cz/asus-maximus-vii-hero-gaming-mb -intel-z97/152136b1/produkt, podivej se na to chlazeni napajeni, nadhera ..
* Jelikoz jsem si nevsiml ze jde o pouzité zbozi.
-------------------------------------------------
U tech Z97 ASUS PRO pisou 0.30% poruchovost, ale k nam se vraceli prave nejvic, kde jim rychle odchazeli napajeci mustky/kaskady, nebo jestli to bily NFC, nevim.

obědnávat budu nejspíš až někdy po vánocích

Jestli hodne hodne povanocich, treba jaro Jaro 2017 :-p Vychazi nové procesory a to i grafické karty, jestli jsi uz slysel o AMD VEGA ?
*Ta uz pouziva PAMET nekolikrat rychlejsi HBM2, zadné klasické DDR5 (jednu 4090 Bitovou (dejme tomu že 256Bits je prumer) grafickou kartu s pameti HBM teď v jednom PC mám a v urcitém smeru vykonu, kde se by se mohle opravdu vyplatit pockat, Intel vypada ze na to opravdu slapl a vypada to hodne zajimave po strance vykonu.
* I Kdyz Intel je spis takovy, 2 kroky dopredu, jeden dozadu, dalsi Gen. bude spis ten krok dopredu.

No něco jsem slyšel o těch procesorech, u intelu jsou to kaby lake? Nevím jak na tom budou cenově a výkonostně ale neměly by zveřejnit ještě nějaké specifikace před vydáním?
No o tom amd jsem neslyšel .. ale jestli je to 4090 tak to je oproti gtx 1080 16x více :O ale slyšel jsem že od intelu budou vycházet 1080 Ti.

Haha .. fíha, po dlouhe době co vidím něco takového na netu :DDD tak prosimtě ty "rádče" nějak nepobíram co ti na mě vadí , asi jsi byl v minulosti jedno z těch tlustých dětí do kterého si ostatní štouchali..a teď po pár letech ti narostlo ochlupení a máš nutkání si to vybíjet tady na poradně tím že budeš psát tyhle přihlouplé odpovědi ^^ smutné

Pak se nediv ze ti nikdo neodpovi, kdyz vidi jak se dokazes vyjadrit, treba radeji ani nechcou ..
* Nic horsiho ta SAB nema, nema cenu se zabirat velikosti sirky neceho, na cim tvé CPU pracovat nebude ani nemuze, jestli je tvé CPU urceno na RAM s 1866, je ti zakladni deska s podporou 4000Hz zcela zbytecna a nicim prinosna, kde rozdil by jsi zcela nekde postrehl. ^^ ""smutné""

Nejsem Profiler, ale ^^ napise nekdo ve 14 Letech, kolik ti je he ? ?, priznej barvu :-)

Napred bezna odpoved: ludia, ktori tu radia to robia na ukor svojho osobneho casu. Mohli byt na pive s kamaratmi, alebo sa venovat rodine, ale predsa radia a zadarmo.
Tak uz len z tohoto hladiska, by mal byt ziadatel o radu aspon trochu slusny, dokonca si myslim, ze podakovat neni prezitok socializmu.

Prva vec je napisat dotaz, na ktory sa da poradit.
Druha vec je, ze poradit v Poradne je len nakopnutie cloveka znaleho, nie uplne neznaleho vyucit v danej problematike.

Na kritiku radcov mozes mat, ked budes lepsi. Kolko dobrych rad si poskytol?
-------------------------------------------------
Mimochodom Tvoje chapanie jednotiek SI (International System of Units), ziadna novinka (system was published in 1960).

Tvoje nezmyselne "6gb/s" (nejaky gram/bit), Ti v kazdej odpovedi XoXoChane opravuje na 6GB/s.- a to nie raz.

KuřeDoKosti, 07.12.2016 23:00 , 6gb/s; XoXoChanel, 07.12.2016 23:03, 6GB/s atd

Ale nie si schopny pochopit, (ani po opakovani), G=Giga, g=gram, B=byte (čti bajt), b=bit (čti bit).

Ani rozdiel 1B = 8b,

A Ty so svojimi tazkymi naznalostami chces ktitizovat Poradnu?

Vladimir Ulianov Lenin sa vraj uz uplne rozpadol v mauzelvu v Moskve, ale jeho odkaz stale trva.

Ucit sa, ucit sa , ucit sa.