Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace windows - skoro nic nefunguje

víte někdo co se stalo špatně když jsem nainstaloval windows (7 ultimate) a nejde mě nainstalovat skype (chybí mincorsoft instaler) a jak to opravit :)
a nejedou mě hry bud se nespustí nebo vyhodí eror (nenapíše to číslo eroru jenom že to mám odeslat autorům) popř napiště více možností protože jsem toho vyzkoušel docela hodně
děkuju

Změna předmětu, původně: instalace windows (karel)

popravdě to mám cracknuté platil jsem za win7 už 3x myslím že jsem je podpořil dost... :D ale cd jsem všechny ztratil snad krom win8 pro ale 8cky tam nechci nějak jsem si na 7zvyk
zkusím to reinstalovat třeba to pomůže pokud ne tak si tam dám ty 8...