Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot a neustaly restart

Zdravím přeinstaloval jsem pc resp/notebook a pri zapnuti se ukaže pouze podtržitko ktere nasledne restartuje pc a to se deje furt dokola F8 F12 a pod bez odezvy jedine co reaguje je esc s tim ze na mne vybehne tato nabidka fukčni možnost je Windows widouth loader ta jedina me pusti do windows ale jak notas vypnu a zapnu tak zase se restartovava furt dokola a musim zase esc a zvolit tuto možnost poradite jak to nejak Fixnout diky

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15 403182_356635494691147_363958799_n.jpg?oh=7fb90a80 d17d75ef2c3d51c269ef6542&oe=584D855A

Pretoze Ti na monitor nevidime, chce to viac informacii.

Je to novy notebook, tzv. bez OS (stejne tam bol Linux)
Mas tam zamerne dva OS Windows / Linux?

Aky Windows sa pokusas instalovat a z akeho media?

Mas tam zavadzac GRUP4DOS, ktory Windows nepozna, takze notebook bol "pozehnany" Linuxom.
Ci zamerne, omylom?, alebo pokus o aktivaciu? (nevyzvedam, ale treba info).

Napis vyrobcu /typ NB (otoc hore kopytom, je tam nalepka)
Napis, ci bol NB kupeny s OS (akym), je to potrebne preto, ci mas licenciu zapisanu v BIOSe.
.

ne linux tam nebyl
je to toshiba sat c660 28r psc1le 03700hcz
puvodni win tam byl ori ted jsem tam natahoval neofik verzi protoze od orig nemam ani klič ani cd ani nic

a windosws se nepokousim instalovat ten tam je a je funkcni jen nehce najet a musim jak pisu vyše pres esc vybrat vždy položku Windows widouth loader

No já jsem se zamyslel a proto se znova ptám, jak se tam dostal zaváděč GRUB. A jediný co mě napadá je, že notebook byl koupený bez operačního systému a někdo ho tam nainstaloval. Takže pro vás asi bude nejjednodušší nabotovat z instalačního DVD Windows, odstranit všechny odddíly a nainstalovat Windows znova na čistý disk.

takže notas byl koupeny s win predinstalovynym a ted kdyz jsem delal novou instalaci tak jsem vše smazal disk byl formatovany a na nej jsem natahnul novy win važne se to kolem linuxu ani neprošlo dost o tom pochybuju přitelkyne ani nevi co linux je .... je to asi tak jako by mi znenadani na aute vymenila rozvody stejna pravdepodobnost