Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení LED pásku?

Zdravím, neznáte někdo dobré led pásky, cca 2 metry? Chtěl bych to nalepit na kraj stolu za monitorem. Snad ani nemusí být RGB (stačily by bílé), ale samozřejmě ani RGB se nebráním. Cena nehraje velkou roli, ale jak říkám, potřebuji tak 2 metry, víc není třeba, tak pokud by prodávali přímo takto menší pásek, tak by to asi bylo lepší. Děkuji za tipy :).

Na tohle je vhodnější tento chlívek. A už je zcela jasné, že ani nevíte, co chcete. Pro informaci, ty "jen bílé" jsou obvykle s luminoforem, podobně jako zářivky a ty pásky jsou různého výkonu (a jasu) na metr délky. Další kapitola bude třeba napájení.

Máte pravdu. Vím jen to, že chci pásku se světýlky. Nejlépe kdyby to šlo prostě prdnout do zásvuky a bude to svítit :). Ptám se proto, protože o tom nemám ani páru, ale už teď jsem o něco málo moudřejší. Díky