Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Fotky - synchronizace

Ahoj,
zacal jsem pouzivat Google Fotky a resim jeden problem. Aplikaci pouzivam prakticky pouze na mobilu a obcas se stava, ze jsem v oblasti bez pripojeni k Internetu. Mam sice zapnutou synchronizaci, volneho mista na uctu i v telefonu spousta, ale presto v pripade, kdy jsem bez pripojeni k Internetu nemuzu prehravat zadna videa a i s fotkami je problem. Zjistoval jsem jak muzu zjistit stav synchronizace, ale bez uspechu. Nevite, zda je to mozne?
Diky
Alex

No dobre, kdyz Google Fotky umi synchronizaci pouze jednim smerem, jaky program umi obousmernou synchronizaci? Chtel bych mit jeden webovy ucet kam nahraju fotky, na ucet pripojim nekolik zarizeni (telefony a tablety na platforme Android) a mezi uctem a vsemi zarizenimi bude probihat obousmerna synchronizace, tj. pridam fotky pres web a objevi se ve vsech zarizenich, pridam fotku do sdilene slozky na jednom zarizeni a objevi se na webu i ve vsech ostatnich zarizenich.
Diky
Alex

V minulosti jsem presne toto resil, ale nevyresil :( Google Fotky neumi obousmernou synchronizaci, coz je velke minus. Neznate nejakou alternativu zvladajici synchronizaci obema smery? Netusim proc Google Fotky neumi takovou zakladni vec. Skoda.

Proc neco nahravat pres webove prostredi?

Podle me jsou dve realne moznosti "synchronizace":

1. Nahraju to ze zarizeni do cloudu a na jinem zarizeni to vidim jen online v cloudu.

2. Nahraju to ze zarizeni do cloudu a na jinem zarizeni se to zkopiruje do zarizeni.

---

Pak je jeste moznost, ze si pripojim primo cloud jako virtualni disk a pak pracuju primo z cloudem, nikde v zarizeni to nemam. Takhle to je treba u neoficialniho Google Discu na linuxu, protoze oficialni klient neni.

Ale ta druha moznost, ze to je v cloudu a zaroven na vsech zarizenich, to podle me podporuji snad vsechny aplikace, myslim teda.