Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem správce účtu

Zdravím vás, mám problém. Před časem jsem koupil pc z druhé ruky. Přešel jsem na Win10 a od té doby i když mám sebe nastaveného jako správce počítače tak nemůžu dělat žádné změny v systému. Pokaždé mi to napíše aby jsem se obrátil na správce. A ještě jeden problém už asi milionkrát jsem měnil nastavení jazyků na češtinu a pokaždé se to změní na Slovenčtinu, Pc je původně ze SK

1. Spusť nástroj "Správa počítače".
2. V levém menu jdi na "Místní uživatelé a skupiny".
3. Klikni na "Uživatelé".
4. V seznamu najdi jméno svého uživatelského účtu. Klikni na něj pravým a vyber "Vlastnosti".
5. V horní záložce přepni na "Je členem".
6. Zkontroluj, zda je v seznamu obsažena skupina "Administrators". Pokud ne, pokračuj v návodu. Pokud ano, problém je někde jinde a tenhle návod je zbytečný.
7. Klikni dole na tlačítko "Přidat...".
8. V nově objeveném okně klikni na dolní tlačítko "Upřesnit...".
9. V nově objeveném okně je vpravo přibližně uprostřed tlačítko "Najít". Klikni na něj.
10. Dole se rozbalil seznam skupin a uživatelů. Najdi skupinu "Administrators" a dvakrát na ni klikni.
11. Okno by se mělo zavřít. U předchozího okna klikni na "OK".
12. Zkontroluj jestli je tvůj účet ve skupině "Administrators".
13. Tvůj problém by měl být vyřešen. Stačí vše ostatní zavřít.