Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z telvíziou TECHNIKA 32-278B

Takže dnes som si kúpil televíziu televíziu TECHNIKA 32-278B ale cez internet neviem o nej nič nájsť. Televízia má DVB-T/C, 2xhdmi,1xScart,1xCoaxial ale keď ju pripojím k dvb-T anténe tak nenájde ani jediný program. Problém je že ak pripojím set-top-box tak ten nájde 23 programov. V čom by asi mohol byť problém? Keď som TV kúpil dúfal som že starú tv aj zo set-top-boxom premiestnime do spálne.

vážený pane, s touto anonymní hypermarketovou sračkoznačkou jsou léta jen problémy. ale vy si nikdy nenecháte poradit a kupujete tvrdohlavě jen blbosti, že ano?

kromě toho, kupovat teď na slovensku něco jen se starým dvb-t je zoufalost:
http://www.zive.sk/clanok/114909/dvb-t2-aj-na-slov ensku-uz-o-par-tyzdnov
http://www.satelitnatv.sk/2016/03/pravidelne-dvb-t 2-vysielanie-na-slovensku-zacne-este-tento-rok-tes tovat-sa-bude-aj-ultra-hd/

Ja som ho nekupoval kúpila ho mama a čo horšie aj zaplatila. S práce som sa ponáhľal rovno do Tesca po televízor ale to že je stará norma som nevedel lebo v Tesxu majú hotoví galimatiaš. Normy dvb-t/2 a dvb-c1/c2 majú zhodne označené iba dvb-t/c takže človek nepozná či ide o normu 1 alebo 2. Aj súčastný set-top-box bol tak označený a je norma 2.

Platené DVB-T2? Nič s tým nenarobíme

Jo vysílaj samý sračky s reklamama a ještě jim za ně bude někdo platit.:-)

Markíza a JOJ spoplatnili svoje HD verzie prakticky cez všetky distribučné cesty. Je pravdepodobné, že si budú pýtať poplatky aj pri prechode do DVB-T2, ak by tam šírili HD. Nie je vylúčené ani to, že budú ponúkať naďalej aj SD obsah.

Teda na Tv kouknu už jenom výjmečně takže DVB-T2 mě je celkem putna,ale na venkovní anténu chytnu jenom nějaký programy a o HD si můžu nechat jenom zdát,tady ve městě (Most)navíc můžu bejt rád že vůbec něco chytnu na rozdíl od ostatních třeba,jedině kde se HD tak nějak chytne je na nevyšším místě,takže oni nemaj pořádně pokrytý DVB-T, ale už se šaší a oblbuje s DVB-T2 řadu let,co jsem takhle sondoval tak stejný to je skoro všude i v Praze s tím signálem...

To je samozřejmě možné, netvrdím, že je to jinak, jen upozorňuji na to, že při startu může být aktivována volba skenování analogových stanic. Televizor samozřejmě nemá problém najít digitální vysílače, ale musí vědět, že je hledat má. Podle menu je zřejmé, že TECHNIKA má něco společného s Grundigem, ale také záleží na tom, jak byl firmware implementován. Nebo také může být problém zceja jinde.