Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s ssd

dobrý večer,vedel by niekto poradiť ako sa dá nainštalovať ssd disk? konkrétne ssd 850 EVO 250GB, po preinštalácii zmizol a je tam len hardisk a neviem čo s tým,vďaka za každú odpoveď

Však ti chýba na SSD zavádzač. Ten si "zabudol" na hdd. Jedine spraviť klon, odpojiť hdd, reštart PC alebo čistá inštalácia OS na SSD. SSD musí byť aktívny a primárny.

Po tomto úkone zapojíš do mašiny hdd a zrušíš mu bootloader, hdd môže ostať ako primárny.