Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 32bit nebo 64bit windows

Dobrý den, mám starý notebook s 2GB ram a procesorem 1,73GH. Nevíte jaký tam mám dát Windows a kolika bit? Děkuji za odpověď
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Myslím že to je Intel prémium m

Intel ještě CPU s typovým značením: "prémium" nevyrobil. Na ten starý elektrošrot W 10 naštěstí nepůjdou ani nainstalovat, maximum je MSW XP, nebo linuxová 32b distribuce s odlehčeným správcem oken. Vše je ovšem jen v oblasti teorie, není zatím nikdo, kdo by složitou operaci, jako je instalace a nastavení os, provedl.
CPU nebude ani podporovat instrukční rozšíření AMD 64.