Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Micro lagy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s micro lagy ve hrách. Do dněška jsem žádný problém neměl, ale dnes pustím jakoukoli z mých her a jedu třeba na 60 fps najednou padnou na 30 třeba na 1s a potom zase na chvíli 60 a tak dále furt dokola. Budu rád za každou radu či pomoc.
Předem děkuji za pomoc.

Teď vůbec nechápu, já si nedělám srandu snažím se to vyřešit už od rána. Ráno jsem pustil hru a měl jsem Micro lagy, tak jsem stáhl ovladače, jestli to nepomůže, ale nepomohlo, tak zkouším fóra, jestli náhodou s tím nemá někdo zkušenosti.

ovladače na mobilní krám nech od výrobce toho mobilního krámu. o stáří se nestarej, výkon ti to stejně nezvedne. geforce experience je zbytečný.

avast je výrobce, název antiviru nevíš. jestli máš win10, rovnou ten shit od avastu odinstaluj.

slušným antispywarem je adwcleaner, prohlédni si jeho log.

o odinstalaci zbytečností nepíšeš nic. o nesmyslech v po spuštění taky ne.
kontrolu cizích běžících služeb jsem si ani netroufal navrhnout, oboje umí vypsat ms autoruns (logon, services, sceduled tasks)

co leze na net zobrazuje ms tcpview (aplikace, vzdálené servery).