Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gigabyte GA-H81M-DS2 a ATI 7770

Ahoj.
Mám takový problém. Chtěl jsem si vylepšit PC a dokoupil jsem si grafickou kartu Asus HD 7770 1GB ale po namontování a instalaci ovladačů nastal problém. Když jsem chtěl nainstalovat ovladače tak mi to tady píše že v PC se nenachází žádný hardware od AMD a instalace dál nepokračovala. Tyto ovladače jsem stáhnul ze stránek AMD. Zkusil jsem i ovladače stáhnout ze stránek Asus a ty se sice povedlo nainstalovat ale prostě to nefunguje. Vůbec to nerespektuje rozlišení monitoru v HD a ani nikde ta volba požadovaného rozlišení není. Na integrované grafice to funguje bez problémů. Deska Gigabyte GA-H81M-DS2 OS Windows 7 SP1.

Ovladače aktuální, správné a všechny. Přídavné napájení taky zapojeno. Ještě jsem si všimnul že pokud jedu na integrované grafice tak je monitor rozpoznán jako PHL což je správně. Na ATI to píše něco v tom smyslu jako standartní zobrazovadlo.

Ovladače aktuální, správné a všechny

• Spust <CMD> nebo <PowerShell> jako "SPRAVCE" a zadej naseldujici prikaz :
* CMD = Comand Line cmd.exe

wmic path win32_VideoController get /all /format:htable >> c:\PC.Poradna.html

• Po zadani na disku <C/:> najdes soubor "PC.Poradna.html", ten vem a vloz ho sem do vlakna..
* Ten monitor mas tedy do PC zapojen kam, jaky KABEL ?

Vůbec to nerespektuje rozlišení monitoru v HD a ani nikde ta volba požadovaného rozlišení není

• Zda-li je obraz na monitoru jako "MENSI CTVERECEK" kde obraz neni roztahnuty a nedotyka se ani okraju, najdi funkci v panelu AMD "Scaling Option" => "OverScan".

* Ilustracni obrazek nastaveni Scaling Option

[img]http://malzo.com/i/2014/04/13/Pp9Qc.jpg[/img]