Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova PC sestava

Jaký máš důvod ke koupi zrovna tohoto AMD procesoru v dnešní době?
Silvestr už je za námi, ale jak vidno, rád si instaluješ pyrotechniku i do svého PC (zdroj).
Máš tam jen 1 RAM modul, raději 2x4GB.

To jen tak z rychlíku k tomu tvému pokusu. Lepší by bylo založit si dotaz ohledně složení sestavy v rámci určitého rozpočtu a místní štamgasté poradí ;-)