Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvolit polohu pro tor

Jak si můžu nastavit fake polohu v toru? Jeden známej dělal machry jak se může přihlásit z jakékoliv země nebo světadílu a já ani za boha nemůžu zjistit jak!
K tomu ještě: Dá se do toru mrdnout čeština? Je vůbec nějaká šance, že ten fašistickej google.com bude v toru fungovat?

děkuju, ale stejně, nemohl bych teď do začátku dostat jen pár prostých odpovědí na svoje přiblblý dotazy?
a ještě mi přestal fungovat YT v toru, napadá tě, čím to je?
jako já si samozřejmě budu všechno ještě hledat a dohánět svoji angličtinu zakrnělou v páté třídě základky, ale jako to jen teďka když už se tak ptám...