Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci natačet lets play

Ahoj,
chtěl bych poradit jaké programy bych měl zvolit na úpravu intra, videa, natačení, úprava hlasu apod..
Pak dále jaký zvolit mikrofon, jestli pouze mikrofon nebo stačí i k sluchátkům, za to jsem ochoten dát do 2500.
Děkuji předem za své rady.

loading...

Děkuji za posud napsané rady a rozhodl jsem se do mikrofonu investovat 4-8k včetně nejlepšího možného stojanu na natáčení z obyčejného pokoje a s vším co bude potřeba k čistému a krásného zvuku,bez okolního hluku. Berte to tak, že do toho jsem rozhodlý fakt investovat.

Pokud je to "investice", pak by to mělo vydělat nejen na sebe, ale i produkovat zisk, jinak je to účetní ztráta. Ale asi si dělá jen srandičky, nebo je poněkud hloupoučký. Takových je na Tubici spousta a jeden navíc to už nevylepší. Kdyby aspoň něco uměl, místo hloupého zapařování.

Bohužel jste mi teď vůbec neodpověděli na kladenou otázku. A navíc k tomu vůbec nic o mě nevíte,na to aby jste tady hned něco tvrdili a jestli to bude mít nějaký finanční obrat nebo ne,to už je věc jiná a nemění to nic na tom,kolik do toho jsem schopen vložit. Takže znovu má otazka: Jaký mám zvolit ideální mikrofon se vším příslušenstvím,aby byl použitelný i na Ps4?
Děkuji předem.

Co se mikrofonu týče, mohu doporučit Samson Meteor Mic, je levný, kvalitní a přenosný. K tomu je ale třeba zakoupit software na redukci šumu, který vychází na pár dolarů (odkaz je na stránkách výrobce).

Test kvality je třeba zde watch

Sluší se možná upozornit na takovou malou blbůstku, kterou osobně ignoruji, viz v rámečku na obrázku NR3IP5A.jpg :D :D Takže bych ho asi nezkoušel olizovat, jíst, či dokonce používat jako sexuální pomůcku.