Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIRUS!

Ahoj, včera po dohrání hry (koupené) jsem hru vypnul a šel na plochu a tam byla tabulka, kde se psalo něco ve smyslu, jestli chci obnovit nějakou internetovou stránku, určitě to nic nebylo od mozilly(používám jako internetový prohlížeč) tak jsem dal NE! že nechci, ale tabulka zmizla a napozadí se mi přehrával nějaký zvuk, tak jsem rychle kliknul v počítači na restartovat a po restartování se tabulka neobjevila... Asi jsem neměl ani klikat na to NE, ale rovnou restartovat PC.... Přeskenoval jsem ADWcleanerem, Malwarebytes, ESET ONLINE SCANNER, ale žádnej z těchto programů nic nenašel, tak nevím :(

loading...

tak si snad budeš všímat, na jaké stránky lezeš, na co klikáš - jestli to jsou bložíky, otuněné nesmyslnými skripty s vyskakovacími okny - a příště se podobným hnojům vyhneš.

samozřejmě: kdo potřebuje surfovat na netu s admošskými právy, s vypnutým uac, ten si koleduje.
tomu pak nezbude než dělat kontrolu na spyware třeba každý týden.