Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní klávesnice do 3000

Dobrý den, rád bych si koupil novou herní klávesnici, limit tak do 3000. Nejlépe mechanická a aby klávesy nebyly úplně "placatý".

Pár jsem jich našel, ale rád si nechám poradit od Vás.

https://www.czc.cz/ravcore-hybrid-us/199578/produk t - Levná, Mechanické spínače v oblasti QWER/ASDF (u mě nejpoužívanější) .. ale žádné hodnocení, moc o ní nevím

produkt - Podle popisu vypadá dobře (kromě designu, ale na tom mi tak nezáleží) .. četl jsem už pár nehezkých recenzí o A4tech

https://www.czc.cz/razer-blackwidow-ultimate-2016- us/193337b3/produkt - Co jsem četl, tak super klávesnice .. Už je to takový max, co bych za klávesnici dal, pokud by se jiná nenašla

Samozřejmě pokud víte o lepších, tak budu rád, když mi nějakou poradíte.

A už jsi nějakou mechaniku zkoušel? Já si natěšeně zkusil Red a Black a i když se všude píše, že tyto klávesnice (i ostatní spínače) mají spoustu pozitiv (o čemž nepochybuji), tak mně přišly nadměrně hlučné, takže jsem nakonec skončil u sprosté membránovky, která je navíc podle mých představ, tichá a s CZ layoutem (což bohužel většina kvalitnějších klávesnic není - viz výše).