Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel namnozeni listu

Zdravim, da se nejak v excelu (nejnovejsi office) namnozit listy hromadne? Mam na mysli, aby list 1 byl treba na 100 dalsich listech a nemusel sem to vykopirovat rucne, jedna se o jednoduchou sablonu.

Diky za odpoved

menšie úpravy:
- zrýchlenie činnosti
- vytvára kópie aktuálneho hárka
- ukážka pridelenia vlastného názvu kópiám hárka

Sub Copier2()
    Application.ScreenUpdating = False
    x = InputBox("Enter number of times to copy Active Sheet")
    SheetName = ActiveSheet.Name
    For i = 1 To x
        ActiveSheet.Copy After:=ActiveSheet
        ActiveSheet.Name = SheetName & " - " & i
    Next i
End Sub