Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit Messenger zpátky na Zprávy

Včera (11. ledna) před půlnocí mi Facebook bez předchozího upozornění jen tak zničehonic změnil aplikaci Zprávy na aplikaci Messenger. (V internetovém prohlížeči na PC, normálně v přihlášeném účtu.) Po 21. hodině zde byly normálně Zprávy a kolem půl dvanácté jsem už objevil Messenger. A ani k tomu Facebook nevydal žádnou zprávu, návod, nic, prostě jen tak. Messenger v zásadě není špatný, některé věci jsou na něm řešeny i lépe, ale některé funkce na něm chybí nebo jsou hůře dostupné. Proto bych potřeboval vědět, jestli už někdo přišel na způsob, jak to vrátit zpátky. Moc děkuji za odpovědi!

Tak pozor, teď jsem zjistil, že moje sestra má pořád Zprávy, zřejmě to nasazují postupně…

Nicméně kdo to nemá a chce vidět, jak to vypadá, tak prostě místo klasických Zpráv jako dosud to prostředí vypadá jako na stránce Messenger.com, je tam jenom pár rozdílů.