Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No Signal (blikajuca obrazovka)

Zdravim mam taky problem ze ked vypnem hru konkretne WARFACE tak za nejakych 30 sekund (mozno menej) mi monitor zacne blikat s napisom No Signal, pocitac sice vrci dalej ale ani zvuk nejde (nereaguje). Problem byva aj u inych hier ale rozne, napriklad ked stlacim esc a prejdem do menu alebo ked sa niekam teleportujem a zmeni sa naraz cely obraz. Prehrievanim to nieje to som uz kontroloval. A este jedna podstatna vec je ze ked mam hru stale zapnutu a len ju minimalizujem (ten warface) aj na dlhsiu dobu ako 30 sekund tak sa nic nedeje pocitac stale slape. Monitor to tiez nebude ten som tiez uz skusal menit. Este posledna vec je ze ked ten warface nehram dlhsie ako hodinu a potom ho vypnem tak sa taktiez nic nedeje a pocitac ide normalne.

Processor: intel i5 3470 + lepsie chladenie (netaktovany)
Graficka Karta: Nvidia GTX 770 asus
Zdroj: Cooler Master 600W RS-600-ACAB-M4
Zakladna Doska: BIOSTAR H61MLV3
RAM: 2x 4GB KINGSTONE 1600mhz chladene (blue)
Kabel: DVI bez redukcie

Vopred dakujem za snahu a odpovede.

Mozno keby si nemal ten Win10 tak by to slo?
Neaktualizovalo sa to nahodou samo zas na najnovsi? Viz windowsupdate, da sa to zakazat. W10 je samoznefunkcnovaci.
Ostatne ovladace si instaloval? Jake odkial? Tie co si stiahne sam W10 su nahovno.
P.S. Ta hra je urcena aj pre W10? Ma nejake patche od vyrobcu?

1. Uz som rozmyslal nad preinstalovanim OS na win7 home premium 64 bit
2. tam mas GPU-Z obrazky
3. ake ostatne ovladace? na zakladnu dosku som instaloval ovladace z original CD ktore bolo v baleni
4. ta hra je online a aktualizuje sa sama pri novych updatoch a este som pisal ze mi to robi aj pri inych hrach + kamaratovy ktory ma GTX 650ti ide ten warface s win10
ak nenajdem pomoc tu asi budem nuteni preinstalovat ten windows len zase sa mi nechce vsetko nanovo tahat a instalovat!!! :(