Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití paměti RAM

Ahoj, mám takový problém, vždy, když se spustí počítač tak mám 13 % RAM využitých, ale po nějaké chvilce to vystoupá na 18 % RAM a takhle to před tím nebylo, vystoupalo to max na 14 nebo 15 %, věci po spuštení nemám zaplé, pošlu vám screenshoty toho co mi běží na pozadí atd... Skenoval jsem PC MalwareBytes,ADW CLEANER, ESET ONLINE SCANNER, WINDOWS DEFENDER... Možná je to způsobené updatem WINDOWS 10, nějakou aktualizací...
JT7B
dMdP
SnWz
x8MK
ycHt
ZWCd
m77Y

Z tech obrázku vidim, ze je aktivni sluzba "hledani" - zrejme probiha indexovani souboru.
Jinak aktualizacemi nebo novymi verzemi programu se muze zvysit nbebo naopak snizit spotreba pameti jednotlivych procesu. Takze porovnavat, ze pred mesicem bylo neco o 2% jinak je zbytečné.

Velmi zjednodušený překlad odborného článku, který jsem kdysi četl. Win si dělá statistiku programů, které používáte a načítá si do RAM to co je nejpoužívanější, aby to měl připravené, až program zapnete. Tím se snižuje odezva systému. S otevřeným Firefoxem se třemi okny využívám 29% RAM (cca 2,65Gb), 5Gb je v mezipaměti a zbytek volná pamět. RAM je od toho aby makala, takže její zatížení bych neřešil, pokud nejede na 100% bez zaplých programů. :D