Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte TV 55" do 700 EUR prosím

Prosím o radu k novému tv. Vraj sú najlepšie Samsungy. Pozeral som len na alze. Som prístupný aj iným znackam prosim doporucte mi nieco. Malo by to byt do 600e max 700. Idealne tak 55" uhlopr. Najlepšie ultraHD a smart. Podmienkou min. 3x hdmi 2x usb 1x lan wifi a hlavne kvalitný obraz.
Moc krát ďakujem za pomoc.

Změna předmětu, původně: Poraďte tv prosím
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Kterakoliv z tich TV je OK.

Kazda ma sve vyhody a nevyhody, u te odkazovane Sony je kvalitnejsi panel, druhy Samsung je zase spolehlivejsi a da se predpokladat, ze i ten prvni Samsung bude drzak.

Spis popremyslej k cemu tam chces 4K? Budes kupovat 4K BluRay? TV jeste dlouho ve 4K vysilat nebude.

Nevím proč trváš na Samsungu si nemysli že v něčem vyniká oproti ostatním značkám,chcípnout může jakákoliv Tv a osobně bych teda nějakou značku nevyzdvihoval v tomhle rozpočtu.Kvalitní Tv jsem ti postnul hore,pokud trváš na Samsungu tak si dohledej modely 2015 a 6xxx řadu ty byli Ok.Co je v modelech 2016 nemám šajn zase to měnili,takže pokud chceš vědět kde co je optej se tady tam maj přehled.