Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Viac tv

Prosím je možné zapojiť na 1bsatelit viac tv? Mám doma 4tv a chcel nybsom najvhodnejšie riešenie pre ich zapijenie aby som neplatil 4 skylink karty a aby sa na kazdom tv dalo pozerať niečo iné. Satelit mám a su na ňom 2 tusky a 5 výstupov pre kolaxial. Nedalo by sa to zapojit nejako do jedneho poriadneho satelitu a z neho cez napr sietovy kábel ku vsetkym tv a priamo na tv si prepinat kanaly? Alebo ako najlepšie to zapojiť aby to bolo funkčné jednoduché rýchle a spoľahlivé? Ideálne aj lacné prípadne jednorazova investicia do vykonneho dekoderu pre vsetky tv by mi nevadila ak by nebolo yreba platit skylinku 4x.
Moc krát ďakujem za pomoc.

Zrejme som sa zle vyjadril. Hovoril som v teoretickrj rovine. Mám 4 prijímače.. len na jednom potrebujem vytvorit ten "server". Toto budevasi najschodnejsia cesta. Keby to slo inac som otvoreny alternativam. Preto som pisal ze by nevadila ani jednorazova investicia napr. Do ineho prijimaca pre viac tv ale uz som pochopil ze to fyzicky nepojde..

Zaujímavé koľko stranok for a clankov je o tejto problematike ale nikde to nie je konkrétne a jasne popísané ako to funguje na akom zariadenina co vsetko presne k tomu treba. Všade vždy nejaká časť chyba alebo je to nekonkretne a laikovy nezrozumitelne.
Verim ze tu sa najde niekto kto ma doma 4tv ako ja a ma to riesene pomocou siete a teda serveru cize jednej predrazenej skylink karty namiesto 4.
Ďakujem za odpoveď.