Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi

Ahoj.
Mam menší problém s wi-fi.
Notas mam acer, win7. Sem v práci a nemůžu se připojit, heslo mám, problém je, že když rozkliknu připojení tak mi tam vyjede Telefonická připojení sítě VPN a možnosti připojení mám Sirokopasmove připojení 1 a 2 takže mi to vlastně ani nenajde k čemu se pripojit. Podle me to je někde v nastavení ale za boha němužu přijít kde.
Víte někdo prosím?
Díky

objektivně popisuji stav toho notebůů, nevím kde mezi řádky hledáš urážky.

to spíš mě uráží, že sem přijdeš s dotazem, ale ani na třetí pokus nejsi schopný napsat kdo to instaloval, co za síťovky je/není vidět ve správci zařízení, zda víš že acery používají klávesové zkratky k aktivaci wifikarty.
a asi i zaměstnavatel by byl zvědavý, jaktože se ve firmě objevilo zjevně cizí svinstvo od aceru, ale to už je problém jeho it.