Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka - razer kraken

Zdravím, koupil sem si sluchátka Razer Kraken USB RZ04 a z ničeho nic cca po týdnu mi začalo šumět v levém sluchátku, dělá to jen někdy.. Dám příklad 4 písničky to je normální a pak začne šumet a je to vždy jen na chvíli a pak zas přestane, ale je to dost otravný. Zkusil jsem na dalších 2 zařízeních a tam to funguje bez problému. Díky za rady.

porty sem zkusil všechny, ovladače aktualizovaný. Jak by to mohl dělat zdroj když to u repro nedělá? ( ty sluchátka už jsem měl dříve a bylo to v poho ) chyba v os ( z ničeho nic nastala chyba, kvuli které mi občas šumí levé sluchátko?